Nowy Pearl Executive: Robert Suppan


Gratulacje dla Roberta Suppana z Austrii, najnowszego Pearl Executive w Synergy Europe!

Robert, od 28 lat zajmujący się kominiarstwem, tak bardzo kocha czyścić kominy, że nauczył się doskonale łączyć tę pracę z biznesem Synergy. Jego historia to dowód, że Synergy można pogodzić z każdym stylem życia.

Kiedy Robert po raz pierwszy zapoznał się z marketingiem sieciowym zaintrygował go pomysł, że mógłby w którymś momencie przestać być uzależniony od konieczności wykonywania zwykłej pracy. Robert zaangażowany jest w Synergy od otwarcia rynku austriackiego w 2008 r. i mimo, że Synergy jest dla niego pierwszą firmą w branży marketingu sieciowego, jego wytrwałość w prowadzeniu biznesu doprowadziła go do osiągnięcia pierwszego tytułu na poziomie executive.

Robert zdecydował się zostać dystrybutorem Synergy ze względu na natychmiastowe rezultaty, jakich doświadczył stosując System V3. Jest wielkim wielbicielem potęgi ukrytej w Mistify. Liczne korzyści zdrowotne jakich sam doświadczył stosując produkty Synergy sprawiły, że dzielenie się nimi stało się dla niego zupełnie naturalne. Twierdzi, że nigdy nie sprawiło mi trudności przekonanie kogokolwiek, że produkty Synergy to najwyższa światowa półka, zaś Synergy jest firmą, w której wspaniale się pracuje.

Cały zespół Roberta składa się z ludzi poważnie traktujących kwestię zdrowia. Wielu z nich na różne sposoby związanych jest z branżą medyczną. Każdy zorientowany jest na produkty i skupia się na wniesieniu własnego pozytywnego wkładu w walkę ze światowymi epidemiami.

Dzięki Synergy, zdrowie Roberta i jego rodziny, a także ich sytuacja finansowa znacząco się poprawiły.

„Zależy mi po prostu na tym, aby każdy otrzymał szansę by poprawić stan swojego zdrowia i aby moja własna rodzina została otoczona odpowiednią troską. To właśnie jest ślad, jaki pragnę po sobie zostawić,” mówi Robert.

Dla Roberta tym, co najlepsze w jego biznesie Synergy są telefony, jakie otrzymuje od konsumentów, którzy opowiadają jak produkty firmy poprawiły ich zdrowie i odmieniły jakość życia. Jeśli skupiamy się w biznesie na pomaganiu innym, sukces finansowy i uznanie stają się naturalną tego konsekwencją.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us