Refleksje z Wielkiego Otwarcia w Barcelonie


Podczas Wielkiego Otwarcia Centralnego Biura Synergy w Barcelonie nasi czołowi liderzy byli pod wrażeniem nowego budynku oraz jego znaczenia dla przyszłości Synergy Europe.

W ramach tego wydarzenia, oprócz szeregu spotkań goście zwiedzili również nowe biuro firmy oraz wzięli udział w uroczystej kolacji w barcelońskim porcie. Aby przeżyć samemu te niezwykłe chwile,  kliknij tutaj i obejrzyj galerię zdjęć z Otwarcia.

Wielu liderów biorących udział w spotkaniu z entuzjazmem dzieliło się swoimi przemyśleniami na temat tej historycznej chwili. Oto co powiedzieli:

MARTIN ØSTVANG
PEARL EXECUTIVE, NORWEGIA

„To wspaniałe, że mogłem wziąć udział w otwarciu Siedziby Głównej firmy w Barcelonie. To naprawdę historyczny moment. Możliwość spotkania się z tak pozytywnymi ludźmi, zarówno pracownikami firmy  jak i liderami z innych rynków, zawsze jest prawdziwym przywilejem. Razem przeniesiemy Synergy na kolejny poziom!”

FRANZ FRIESS
PEARL EXECUTIVE, AUSTRIA

„Kiedy otrzymałem zaproszenie do Barcelony byłem niezwykle podekscytowany, że mogę wziąć udział w Wielkim Otwarciu naszego Centralnego Biura w Barcelonie. Ten weekend naprawdę przerósł nasze oczekiwania. Wszystko było absolutnie doskonałe. Cieszę się ze spotkania ze wszystkimi największymi liderami z Europy i Stanów Zjednoczonych. Uwielbiam tę pozytywną energię, którą się wtedy odczuwa. Nasza siedziba główna to niesamowity budynek. Zrobił na mnie wielkie wrażenie. Sądzę jednak, że to dopiero wstęp do niezwykłej przyszłości Synergy Europe.”

GIUSEPPE LUCIO
PEARL EXECUTIVE, WŁOCHY

„Wielkie Otwarcie Europejskiego Biura Centralnego Synergy było niezwykle emocjonujące i niezmiernie cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć. Poczułem naprawdę mocno, że Synergy nie jest jedną z wielu firm w branży marketingu sieciowego, ale jest TĄ JEDYNĄ firmą w naszej branży.

Miałem czas w ten ubiegły weekend oddychać magią naszego momentum. W obecności wszystkich czołowych liderów naszej firmy tę magię naprawdę dawało się odczuć. Czułem, że stoimy w obliczu sukcesu. W dalszym ciągu odczuwam całą tę energię i pasję, nawet bardziej niż kiedykolwiek, i jestem pewny, że z takim zespołem i z takimi liderami jak Carmelo d’Anzi podbijemy świat.”

HEIDI BYRKJELAND
PEARL EXECUTIVE, SZWECJA

„Wielkie Otwarcie naszego Centralnego Biura to znaczący kamień milowy w historii Synergy. Możliwość reprezentowania Szwecji na tym wydarzeniu oraz szansa by spotkać się z tyloma wspaniałymi liderami z całej Europy była niezwykle inspirująca. Takie wydarzenia zawsze dają nam niezwykły zastrzyk energii, ponieważ mamy okazję, by uczyć się od najlepszych!

Byłam tak niesamowicie zainspirowana szansą spotkania się z zarządem firmy i wysłuchania ich planów na przyszłość, że nie mogłam zasnąć! To naprawdę ekscytujące móc zrozumieć jak Synergy Europe będzie rozwijać się w ciągu kolejnych pięciu lat.

Wiem, że jeśli będę każdego ranka budzić się z gotowością by podjąć wysiłek i rozwijać mój biznes Synergy, wówczas czeka mnie za to nagroda – zarówno w postaci zadowolonych konsumentów, jak i mojego własnego dochodu. Moje własne marzenia spełniły się dzięki Synergy WorldWide i z radością witam każdego na pokładzie!”

BOSTJAN PILEJ
TEAM DIRECTOR, SŁOWENIA

„Wielkie Otwarcie Biura Centralnego Synergy Europe w Barcelonie, jednym z najbardziej urokliwych miast, było niesamowitym wydarzeniem. Wszyscy czuliśmy, że jesteśmy świadkami czegoś naprawdę niezwykłego, że to szczególny moment w historii naszej firmy. Nie możemy się doczekać  wspaniałej przyszłości, która roztacza się teraz przed nami. Ten weekend przerósł nasze oczekiwania. Wszystko było niezwykłe: spotkania z największymi liderami rynku europejskiego, z naszym wspaniałym zespołem korporacyjnym, wspaniałe biuro firmy oraz potężna pozytywna energia. Wszyscy jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.”

MAREK AMROSZ
TEAM DIRECTOR, POLSKA

„Kiedy słuchaliśmy Prezesa Dana Normana, Wiceprezesa Carmelo d’Anziego i wielu innych czołowych liderów, panowała niezwykła atmosfera. Usłyszeliśmy wspaniałe, bardzo ważne nowiny. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób Synergy chce wykorzystać najnowsze innowacje i odkrycia naukowe, aby tworzyć produkty pomagające przywracać zdrowie dzięki odpowiedniemu odżywianiu. W przyszłości czeka nas mnóstwo niesamowitych rzeczy i jestem pewny, że Synergy gotowe jest podjąć naprawdę wielkie projekty, zaś dzięki nowej Siedzibie Głównej w Europie będziemy mogli jeszcze skuteczniej wspierać indywidualne rynki.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us