Sportowcy z Grupy Kolarskiej IAM Cycling w sezonie 2016 czerpią energię z produktów Synergy


Dla zawodowych kolarzy nie istnieje coś takiego jak nadmiar treningów. Trenują nieustannie, aby wypracować i zachować nie tylko mięśnie, ale też odpowiedni poziom wytrzymałości. Nawet kilka tygodni bez roweru może dużo kosztować ich podczas wyścigu.

Sponsorowana przez Synergy  zawodowa grupa kolarska ze Szwajcarii, IAM Cycling, wdraża się obecnie w nowy sezon, a jej członkowie regularnie sięgają po miejsca na podium. Oczywiście nie da się uniknąć wypadków, kontuzji i błędów – taki jest sport – ale ci elitarni sportowcy nieustannie pracują nad tym, by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Wielu z nich zdecydowało się zaufać produktom Synergy, stanowiącym dla nich wsparcie w tej trudnej drodze na szczyt.

Dwóch członków grupy IAM Cycling zechciało podzielić się z nami swoją miłością do kolarstwa i produktów Synergy. Zobaczcie, co mieli powiedzenia:

Dries Devenyns, Belgia

„Podczas wyścigów zespół zaopatruje nas w kilka produktów Synergy. Najczęściej korzystam z Phytolife i Mistify… dają mi bardzo dobre samopoczucie, szczególnie Phytolife. Pomaga w zachowaniu właściwego działania układu trawiennego w organizmie. To ważne, ponieważ musimy jeść naprawdę dużo, aby wystarczało nam energii. Powiedziałbym, że stosowanie tego produktu jest jak dbanie o poziom oleju w samochodzie.

Najtrudniejszą rzeczą w kolarstwie są dla mnie wielkie wyścigi etapowe ciągnące się przez trzy tygodnie. Trudno jest się zregenerować między poszczególnymi wyścigami. Czas mija szybko i podczas trzeciego tygodnia wyczerpanie jest już naprawdę ogromne. Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie odgrywa bardzo istotną rolę, by uzupełnić zasoby naszego organizmu. Najlepiej, kiedy jest to jedzenie dobrej jakości. Dlatego tak ważne są witaminy i minerały zawarte w Mistify. Żywność wysokiej jakości to rzecz o podstawowym znaczeniu dla sportowca! Synergy oferuje produkty niezwykłej jakości i zachęcam każdego do ich stosowania.”

David Tanner, Australia

„Istnieje kilka powodów składających się razem na moją miłość do kolarstwa: treningi, zawody, duch zespołu, piękne miejsca  które oglądamy podczas wyścigów oraz nieustanne dążenie do poprawy i doskonałości.

Kolarstwo ma swoje lepsze i gorsze chwile. Niektóre dni mogą być naprawdę ciężkie, zwłaszcza jeśli mamy paskudną pogodę i górzysty teren. Kiedy indziej jazda sprawia dużą frajdę. Jednak niezależnie od tego musimy zadbać o to, by zachować zdrowie i dobrze się regenerować, abyśmy mogli kolejnego dnia znów dać z siebie wszystko. Czuję, że produkty Synergy niezwykle mi w tym pomagają, zwłaszcza jeśli chodzi o układ odporności. Nie mam ulubionego produktu Synergy, ponieważ sądzę, że wszystkie są dobre i niezwykle przydatne!

Dla każdego zawodowego sportowca jakość odżywiania jest sprawą o pierwszorzędnym znaczeniu – nie tylko aby wspomagać jego zdrowie i regenerację, ale także by dać mu spokój umysłu, że są to produkty czyste i bezpieczne w użyciu! Dlatego właśnie nasz zespół zdecydował się na produkty Synergy.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us