Zapoznaj się z nowym kalendarzem europejskim!Znaczna część dystrybutorów Synergy prowadzi swój biznes w różnych miastach i krajach całej Europy, dlatego mamy dla was wspaniałą wiadomość: nowy, udoskonalony kalendarz pomoże Wam być na bieżąco niezależnie od miejsca, w którym zamierzacie budować swój biznes.

Kalendarze znajdujące się na blogu Synergy zostały połączone w jeden, pełny kalendarz europejski! Teraz możesz być pewny, że nie przegapisz żadnego ze spotkań, szkoleń i innych wydarzeń zapowiadanych w całej Europie – wszystkie te informacje znajdą się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

JAK KORZYSTAĆ Z KALENDARZA

Wejdź na blog Synergy i kliknij opcję „Kalendarz” na górze strony. Link ten przeniesie Cię do kalendarza dla całej Europy, w którym każde wydarzenie ma swój kolor odpowiadający odpowiedniemu krajowi. Pod kalendarzem znajdziesz opis jaki kolor wiąże się z danym krajem.

Nowy kalendarz dla Synergy Europa został zaprojektowany tak, abyś mógł widzieć to, na czym Ci zależy. Jeśli jesteś z Polski, ale chciałbyś zobaczyć co dzieje się w Czechach, po prostu skorzystaj z rozwijanego menu znajdującego się ponad kalendarzem i wybierz kalendarz kraju, który Cię interesuje. Komenda ta wyłączy wszystkie wydarzenia, które nie dotyczą wybranego przez Ciebie kraju.

Formularze zgłaszania wydarzeń

Oprócz kalendarza europejskiego wszyscy dystrybutorzy mają teraz dostęp do formularzy zgłaszania wydarzeń w swoim własnym języku. Formularze te znajdują się pod kalendarzami na blogu odpowiednim dla danego kraju. Zachęcamy wszystkich dystrybutorów, aby korzystali z tych formularzy oraz kalendarza jako narzędzia służącego propagowaniu wydarzeń firmowych. Prosimy o wypełnianie wszystkich pozycji w formularzu. Niepełne zgłoszenia wydarzeń nie będą publikowane. Prosimy o umieszczanie komentarzy w polu „opis wydarzenia”.

Uwaga: Prosimy o zgłaszanie wydarzeń z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Kalendarz wydarzeń będzie aktualizowany codziennie od poniedziałku do piątku.

Teraz już tylko do Ciebie należy zaplanowanie wydarzeń firmowych i ich zgłoszenie, abyśmy mogli wypełnić kalendarz i cały rok 2016 naszym aktywnym działaniem!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us