Zdobywcy Elite Honors


Dzięki programowi Elite Honors, który nabrał rozpędu, nasi dystrybutorzy budują coraz solidniejszy biznes realizując określone cele w każdym miesiącu.

W marcu 345 dystrybutorów z całej Europy uzyskało kwalifikację Elite Honors. Oznacza to, że zarejestrowano przynajmniej 345 nowych dystrybutorów, a ponad 1000 konsumentów zaczęło stosować produkty Synergy. Dystrybutorzy spełniający warunki kwalifikacji Elite Honors zauważają, że to właśnie ten model dochodowy stanowi w ich biznesie brakujące dotychczas ogniwo.

Gratulujemy wszystkim z Was, którzy zdołali już osiągnąć sukces poprzez model Elite Honors! Oto kilka myśli dotyczących tego jak odnieść sukces dzięki temu systemowi, którymi zechcieli podzielić się nasi najnowsi zdobywcy kwalifikacji Elite Honors:


Adrian i Sara Gregory 
7-krotnie zakwalifikowani, WIELKA BRYTANIA

W roku 2014 Adrian i Sara dołączyli do Synergy jako konsumenci. Adrian od 16 lat prowadzi w południowej Anglii własną działalność związaną z designem graficznym, projektowaniem internetowym oraz drukiem. Sara jest dyplomowaną pielęgniarką, która szkoliła się w Marynarce Wojennej Jej Królewskiej Mości zaś obecnie pracuje jako menadżer wyższego stopnia w branży opiekuńczej. Adrian i Sara podjęli decyzję by zacząć budować biznes Synergy podczas Szczytu w Rzymie, we wrześniu 2015, po spotkaniu z Danem Higginsonem i Paulem Bladem, na którym mogli zapoznać się z ich wizją przyszłości.

Obecnie Adrian i Sara po raz siódmy z rzędu zakwalifikowali się do Elite Honors i mają o tym programie wyłącznie pozytywne opinie.

„Koncepcja Klubu Elite Honors to naprawdę przykład jakiejś iskry geniuszu,” uważa Adrian. „Elite Honors to prosta mapa drogowa do sukcesu, z której może skorzystać każdy, kogo stać na odrobinę wytrwałości i skupienia.”

Ich zdaniem Synergy określiła w ten sposób elementy kluczowe dla zbudowania solidnego biznesu miesiąc po miesiącu, a następnie wypromowała go i wzmocniła promocjami, aby wszyscy zwrócili nań uwagę. Wyjątkową zaletą Elite Honors jest to jak bardzo model ten jest dostępny dla wszystkich dystrybutorów Synergy.


Paula Harju
6-krotnie zakwalifikowana, FINLANDIA

Ponieważ jej kariera zawodowa wiązała się z obsługą klienta, Paula Harju przez całe życie pomagała innym ludziom. Szczerze uwielbia interakcje z innymi ludźmi mając nadzieję, że będzie mogła w jakiś sposób korzystnie wpłynąć na ich życie.

Ponad trzy lata temu Paula zafascynowała się funkcjonalnością, jakością i niezawodnością produktów Synergy. Teraz, w szóstym kolejnym miesiącu zakwalifikowała się do Elite Honors i jest całkowicie przekonana do tego programu oraz korzyści, jakie każdy może z niego wyciągnąć.

„Elite Honors jest dostępny dla wszystkich, ponieważ każdy dystrybutor ma tutaj jednakowe warunki i każdy może wytworzyć stały wzrost,” twierdzi Paula.

Traktuje swój zespół Synergy jako profesjonalną rodzinę i jest pod wrażeniem osób, z którymi może współpracować.

„Jest w nas niezwykły duch pracy zespołowej i mamy wspaniałych upline’ów w postaci Kati i Erica Gammals,” mówi Paula. „Rzeczą najcenniejszą jest jednak wiedza, że możemy tak wielu innym ludziom dać nowe życie.”

To nowe życie, o którym mówi Paula, wynika ze zrozumienia jak ważną rolę z perspektywy jakości życia odgrywa rozwój osobisty. Poprzez Synergy Paula ma nadzieję zostawić po sobie Ślad, dzięki któremu ona i osoby, z którymi nawiązuje kontakt będą mogły zmienić swoje życie na lepsze wykorzystując szanse, jakie oferuje Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us