Han Tae Hwang dołącza do grona Triple Presidentials


Do Marka Comera i Yun Tae Hwanga, pierwszych posiadaczy rangi Triple Presidential w szeregach Synergy, dołączył właśnie Han Tae Hwang z Korei, brat i partner biznesowy Yun Tae. Jest trzecim w historii dystrybutorem firmy, który uzyskał ten prestiżowy tytuł. Pracownicy i dystrybutorzy Synergy na całym świecie z wielkim aplauzem gratulują Han Tae tego spektakularnego, niesamowitego osiągnięcia.

Chociaż Han Tae osiągnął właśnie niebywały sukces w Synergy, warto wiedzieć, że pierwsze etapy jego drogi były niełatwe. Choć jego starszy brat, Yun Tae, już wcześniej cieszył się ogromnymi sukcesami finansowymi w Synergy, Han Tae przez trzy miesiące grzecznie odmawiał bratu zachęcającemu go by dołączyć do firmy. Wiedział na czym mu zależy, szykował się do podjęcia studiów za granicą i nie interesowała go szansa biznesowa. Dopiero kiedy Han Tae dostrzegł dobroczynne efekty działania produktów Synergy na zdrowie jego brata i ojca szybko zmienił zdanie na entuzjastyczne „tak!” i został dystrybutorem firmy.

W ciągu kilku krótkich lat życie Han Tae uległo niezwykłej przemianie. Wcześniej był studentem borykającym się z trudnościami finansowymi. Obecnie Han Tae cieszy się stylem życia o jakim marzył od zawsze – 20 lat wcześniej niż to sobie wyobrażał. Han Tae jest szczególnie szczęśliwy z powodu możliwości, jakie ten nowo osiągnięty status materialny otworzył przed jego rodziną.

„Odkąd dołączyłem do Synergy zrozumiałem jak przyjemnie jest żyć w myśl zasady „dawać jest lepiej niż otrzymywać,” powiedział.

Teraz Han Tae ma nie tylko dość pieniędzy by zatroszczyć się o swoją rodzinę, ale także dość czasu, by spędzać go razem z nią, o dobrym zdrowiu nie wspominając.

„To niezwykła zmiana,” uważa Han Tae. „Dwa najcenniejsze dary jakie otrzymałem od życia to po pierwsze moja rodzina, a po drugie Synergy.”

Najważniejsza rada, jaką Han Tae pragnie podzielić się z najmłodszymi stażem dystrybutorami Synergy to: miej określony cel, bądź godny zaufania, pracuj wytrwale i zawsze troszcz się o ludzi.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Synergy Triple Presidentials.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us