Nowa Team Elite: Teri Rigby


Zwróćcie uwagę na tę niezwykle prężnie działającą businesswoman. Zaledwie w kilka miesięcy po tym jak została dystrybutorką Synergy, Teri Rigby z Wielkiej Brytanii jest już o krok od osiągnięcia rangi na poziomie executive. Posiadając prawie 30 lat doświadczenia w marketingu sieciowym Teri dołączyła do Synergy z wielkimi ambicjami i zespołem, który marzy o tym, aby przenieść brytyjską i europejską gałąź Synergy na kolejny poziom sukcesu. Od momentu rejestracji Teri wprowadziła do swego zespołu wielu ludzi utalentowanych i odnoszących sukcesy. To co udało się jej osiągnąć w tak krótkim czasie jest  naprawdę niezwykłe.

„Ostatnie kilka miesięcy to był chaos, ale dobry chaos,” opowiada Teri. „Wszyscy dążymy do tego by mieć pewność, że od początku działamy we właściwy sposób. Mój zespół jest pełen entuzjazmu nawet jeśli wszyscy jeszcze nie do końca rozumieją co dokładnie robią. Mają jednak pewność, że robią coś dobrego. Wszyscy zaraziliśmy się bakcylem Synergy. W tej firmie drzemie niezwykła energia.”

Teri powiedziała, że w momencie dołączenia do Synergy WorldWide  wielu spośród jej partnerów biznesowych zajmowało się tym biznesem jedynie w niepełnym wymiarze czasu. Entuzjazm związany z Synergy oraz z przyszłością tej firmy sprawił jednak, że osoby te znów zaangażowały się na całego.

W latach 70tych, kiedy Teri miała 22 lata podjęła decyzję, że zostanie dystrybutorką w marketingu sieciowym. W firmie, do której wówczas dołączyła, osiągnęła najwyższy poziom sukcesu. Ze względu na pracę swojego męża przeniosła się jednak do Niemiec, gdzie wychowywali trójkę dzieci. Później Teri wróciła do Wielkiej Brytanii, aby wraz ze swoją matką dołączyć do innej firmy prowadzącej marketing sieciowy. Po 20 przepracowanych tam latach Teri uzyskała pozycję czołowej liderki, ale kiedy znacząco zmniejszyły się perspektywy biznesowe tego przedsiębiorstwa, zdecydowała o przeniesieniu się do innej firmy, której szanse biznesowe prezentowały się znacznie lepiej: Synergy WorldWide.

„Sprowadzimy potężną falę Synergy do Wielkiej Brytanii,” mówi Teri. „To właśnie z myślą o tym mój zespół wcześniej wstaje z łóżka i później kładzie się spać.”

Oprócz zdobycia w kwietniu rangi Team Elite, Teri uzyskała również premię Go Elite 10 i uważa, że model dochodowy Elite Honors okazał się niezwykle pomocny dla pracy jej zespołu oraz jako sposób na odnalezienie się w tym biznesie. Dystrybutorzy natychmiast przyswoili sobie ten model i z pomocą Teri uzyskali kwalifikacje Elite Honors. Teri żyje w myśl zasady przewodzenia poprzez własny przykład i wie, że nie może promować niczego, jeśli sama nie jest skłonna tego robić.

„Moim kolejnym celem jest osiągnięcie rangi Pearl Executive do września, ale takim najprawdziwszym, najważniejszym celem jest przenieść wszystkich ludzi, z jakimi pracuję na poziom biznesowy, na którym naprawdę coś osiągają,” mówi Teri. „Czuję się odpowiedzialna i chcę dopilnować, by każdy z nich dobrze sobie radził – i to jak najszybciej.”

Praca z Synergy okazała się dla Teri oddechem świeżego powietrza. Kierownictwo firmy i liderzy okazali się niezwykle entuzjastyczni i chętni do pomocy, zaś Synergy wzbudziło w niej zaraźliwą, młodzieńczą energię rozprzestrzeniającą się na cały jej zespół. W Synergy odczuwa prawdziwą różnicę i nie może doczekać się tego, co przyniesie jej przyszłość.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us