Nowe pakiety startowe, nowe zasady, nowe bonusy!


Od pierwszego czerwca 2016 roku Synergy Worldwide wprowadza w życie nowe zasady i bonusy za aktywację dystrybutorów w Polsce. Oto uaktualnienia:

Wymagania dotyczące aktywacji: 
Aby uaktywnić jedno miejsce biznesowe (TC), wymagana będzie aktywacja za minimum 200 punktów CV. Aby uaktywnić trzy miejsca biznesowe, wymagana będzie aktywacja za minimum 600 punktów CV.

Nowe pakiety startowe:
Firma Synergy wprowadza nowe pakiety startowe, aby ułatwić Państwu zmaksymalizowanie bonusu za szybki start oraz premii wynikających z planu wynagrodzeń Mega-Match. Szczegóły poniżej:

Pakiety Elitarne Synergy
1000 CV za trzy miejsca biznesowe
Dystrybutorzy, którzy pomogą innym aktywować swoje konta za pomocą pakietów Elitarnych otrzymają bonus za szybki start w wysokości 700 złotych*

Pakiety Premium Synergy
600 CV za trzy miejsca biznesowe
Dystrybutorzy, którzy pomogą innym aktywować swoje konta za pomocą pakietów Premium otrzymają bonus za szybki start w wysokości 415 złotych*

Pakiety Businessowe Synergy
200 CV za jedno miejsce biznesowe
Dystrybutorzy, którzy pomogą innym aktywować swoje konta za pomocą pakietów Business otrzymają bonus za szybki start w wysokości 135 złotych*

Zamówienie rozszerzające:
Bonus za zamówienie rozszerzające z jednego na trzy miejsca biznesowe wynosić będzie od 1 czerwca 280 złotych, natomiast zamówienie to musi zostać zrealizowane w ciągu sześciu miesięcy od momentu dokonania aktywacji.

Na naszych partnerów czekają wyższe premie za lepsze, lepiej skomponowane pakiety. Skorzystaj z nich, aby ułatwić budowanie swojego biznesu! Kwalifikacja miesięczna pozostaje niezmieniona (70 CV standard, 120 CV do Rabatu Elitarnego). Więcej informacji można uzyskać pod numerem naszego Biura Obsługi Klienta 22 310 87 71.

*Kwalifikacja do bonusu za szybki start jest inna dla każdego rynku. Więcej informacji można znaleźć w dokumencie Zasady i Procedury.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us