Nowi Team Elite: Anna-Maija i Hannu Kreivi


Anna-Maija i Hannu przez całe życie byli przedsiębiorcami. Jako najnowsi Team Elite w Finlandii udowodnili, że są w stanie pogodzić aktywne życie rodzinne i dochodowy biznes. Anna-Maija posiada prawie trzy dekady doświadczenia w marketingu sieciowym, zaś Hannu dołączył do biznesu, kiedy zdał sobie sprawę z niezwykłej skuteczności produktów Synergy. Razem zbudowali fantastyczny zespół cieszący się szacunkiem i podziwem w Finlandii i całej Europie.

Anna-Maija i Hannu czują się podekscytowani awansem na rangę Team Elite, ale uważają, że osiągnięcie to jest zaledwie jednym z etapów na ich drodze do spełnienia jeszcze większych marzeń. Oprócz swojego nowego tytułu uzyskali w kwietniu po raz pierwszy również premię Go Elite 10 -  co stanowi sukces, jakim mogą pochwalić się tylko naprawdę nieliczni dystrybutorzy europejscy. Dzięki pomocnym i przedsiębiorczym przyjaciołom w Synergy oraz specjalnej promocji służącej budowaniu zespołu w Skandynawii, małżeństwo Kreivi zwłaszcza w kwietniu wykazało ogromną motywację do ciężkiej pracy, czego efektem jest nowa ranga.

„To właśnie dzięki małym strumykom motywacji generujemy ogromną moc,” mówi Anna-Maija.

Anna-Maija i Hannu dumni są z profesjonalizmu, jaki przejawia ich zespół, oraz z poszczególnych dystrybutorów, których codzienny wysiłek popycha ten biznes naprzód. Ten profesjonalizm nie pojawił się jednak znikąd. Razem prowadzą liczne spotkania szkoleniowe i sesje informacyjne, by w każdym miesiącu wspierać swój zespół w dziedzinie rozwoju osobistego. Są przekonani, że dystrybutorzy, którzy nie pracują konsekwentnie nad własnym rozwojem napotykają znacznie większe trudności na drodze do sukcesu w Synergy.

„Lider musi być zawsze gotów do pomocy,” podkreśla Anna-Maija. „Dobry lider powinien polegać na dystrybutorach i ich zdolności by się uczyć i rozwijać. Dobry lider wspiera członków swojego zespołu na poziomie indywidualnym, pomagając im zidentyfikować ich potrzeby rozwojowe. Ważne jest, aby zrobić wszystko, by każdy mógł osiągnąć sukces, ponieważ to właśnie z sukcesów bierze się motywacja.”

Patrząc z optymizmem na przyszłość swojego zespołu, Anna-Maija i Hannu planują w dalszym ciągu inspirować ludzi, by inwestowali swój czas w wizję Synergy i rozwijać silnych, niezależnych liderów. To właśnie, ich zdaniem, przyniesie wielu ludziom zdrowie i niezależność finansową.

„Zawdzięczam Synergy to, że odzyskałam moje zdrowie,” mówi Anna-Maija. „Czuję, że całe moje życie zmieniło się na lepsze, ponieważ marzenia jakie towarzyszyły nam od dawna teraz stają się rzeczywistością. Synergy to prawdziwy dar, za który jestem niezwykle wdzięczna. Zdrowie i dostatek czekają dzięki Synergy na każdego, kto zapragnie je osiągnąć.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us