Relacja z 3 rocznicy Synergy Polska


W miniony weekend Synergy Polska świętowało swoją trzecią rocznicę istnienia w pięknym Sound Garden Hotel w Warszawie. To niesamowite dwudniowe wydarzenie obfitowało w niezwykłe wystąpienia gości, a wszystko odbywało się w radosnej atmosferze świętowania i podsumowywania tego, jak rozwijało się Synergy w Polsce na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Rozpoczęliśmy już w piątek od uroczystej kolacji z założycielem Synergy Danem Higginsonem oraz Triple Presidential Executive Markiem Comerem, która odbyła się w restauracji Mateusz Gessler WARSZAWA WSCHODNIA w SohoFactory.

W sobotę Dan Higginson dzielił się swoją pasją związaną z Synergy, możliwościami jakie daje ona ludziom na całym świecie, misją firmy oraz wizją jej przyszłości. W niedzielę zaś przeprowadził trening dotyczący skutecznego działania, motywując tym samym wszystkich uczestników do dalszej pracy.

W sobotę przemawiali także Triple Presidential Executive Mark Comer oraz Pearl Executive Susanne Kupske, dzieląc się z zebranymi swoimi historiami oraz wskazówkami na temat budowania lepszego biznesu. W niedzielę Mark szkolił naszych uczestników dzieląc się radami, które doprowadziły go do najwyższej pozycji w planie wynagrodzeń firmy.

Sesja produktowa przeprowadzona była przez specjalistów w swoim fachu.  Dr Bjorn Overbye z Norwegii i dr Jolanta Nalewaj-Nowak mówili podczas swoich wystąpień o tym, jak ważny jest zdrowy tryb życia, podkreślając przy okazji rolę, jaką pełnią produkty Synergy przy pozytywnych zmianach w naszym życiu.

Pod koniec sobotniego dnia obchodów rocznicowych wyróżnieni zostali wszyscy dystrybutorzy, którzy zakwalifikowali się do Elite Honors Club oraz ci, którzy zyskali nowe rangi. Szczególnym punktem programu było świętowanie sukcesów trzech nowych Team Leaderów: Haliny Wysockiej, Teresy Horvath Sandorne oraz Petra Majera.  Goście zostali poczęstowani urodzinowym tortem, by następnie uczestniczyć w niezapomnianym koncercie grupy wokalnej „The Voices”.

Aby zobaczyć zdjęcia z wydarzenia kliknij tutaj

To było niezwykłe spotkanie.  Kolejna szansa na wspólną celebrację już we wrześniu, kiedy to w stolicy Austrii, we Wiedniu odbędzie się europejski Szczyt Synergy w dniach 22-24.09.2016.  Nie może Cię tam zabraknąć.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us