UZNANIE DLA TEAM MEMBERS W EUROPIE – KWIECIEŃ 2016

wtorek, maja 10, 2016



Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy awansowali w kwietniu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w kwietniu


TEAM ELITE


Anna-maija & Hannu Kreivi (Finland)
Teri Rigby (United Kingdom)

TEAM DIRECTOR


Vanhus & Perheapu Martikainen (Finland)

TEAM MANAGER


Werner Gaisch (Austria)
Sari Pulkka (Finland)

TEAM LEADER


Alexandra Gaisch (Austria)
Eveline Frank (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Hilkka & Eero Saukko (Finland)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland)
Halina Wysocka (Poland)
Andreja Gnidovec (Slovenia)

GOLD


Alexandra Gaisch (Austria)
Eveline Frank (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)

SILVER


Karl Gleissner (Austria)
Alexandra Gaisch (Austria)
Tommi & Katja Kreivi (Finland)
Nina Tapojärvi (Finland)
Rainer Schwitalski (Germany)
Morten Sand (Norway)
Jolanta Walas (Poland)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)
Sue And Matt Thomas (United Kingdom)
Sarah Andrews (United Kingdom)

BRONZE


Karl Gleissner (Austria)
Hermann Staudinger (Austria)
Heidemaria Feyertag (Austria)
Marcela Turonova (Czech Republic)
Johanna Ala-mattinen (Finland)
Riitta Markkanen (Finland)
Nina Tapojärvi (Finland)
Jaana Afflekt (Finland)
Maiju E Jokitalo (Finland)
Kine Solbakken (Norway)
Kaja Nowak (Poland)
Honorata Wasielewska (Poland)
Jolanta Majkutewicz (Poland)
Rebecca Winters (United Kingdom)
Kim & Terry Briggs (United Kingdom)
Vivienne Talsmat (United Kingdom)
Sue & Matt Thomas (United Kingdom)
Emma Elizabeth Whitnall (United Kingdom)
Hannah Johnson (United Kingdom)
Jake White (United Kingdom)
Malcolm Ford (United Kingdom)
Julie Dalton (United Kingdom)
Patricia Lee (United Kingdom)

STAR


Theresia Bobovnik (Austria)
Hildegard Stepke (Austria)
Karl Gleissner (Austria)
Hermann Staudinger (Austria)
Faustmann Moebelmanufaktur (Austria)
Silvia Rossmann (Austria)
Dieter Dachauer (Austria)
Dorothea Giessauf (Austria)
Jutta Schifferl (Austria)
Manuela Graf (Austria)
Theresia Sudy (Austria)
Karl Kriendlhofer (Austria)
Roli Zinke (Austria)
Alexandra Spanbloechl (Austria)
Patrick Degold (Austria)
Otto Harrer (Austria)
Gabriele Kendlbacher (Austria)
Eva Sternecker (Austria)
Heidemaria Feyertag (Austria)
Judith Trethan (Austria)
Cornelia Eibel-haberfellner (Austria)
Peter Decker (Austria)
Michaela Trombiková (Czech Republic)
Marek Rataj (Czech Republic)
Paula Karjalainen (Finland)
Elma Rautio (Finland)
Tauno Myllyoja (Finland)
Aila & Leo Leppänen (Finland)
Aimo Haukipuro (Finland)
Ralf & Benita Hellström (Finland)
Irja Hannila (Finland)
Jaana Ylen-hurme (Finland)
Anne Kankaanranta (Finland)
Josef Hoermann (Germany)
Aubrey Claffey (Ireland)
Valeria Cimmino (Italy)
Domenico Scopinaro (Italy)
Emanuela  Corsini (Italy)
Tove Liabø (Norway)
Helseriket Spa & Velvære Jagedal (Norway)
Selina Loovik (Norway)
Aud Inger Kristiansen (Norway)
Ellef Severinsen (Norway)
Ewa Kamańczyk (Poland)
Seweryn Świniarski (Poland)
Elzbieta Bakuła (Poland)
Zdzisław Zarzycki (Poland)
Henryk Grygorcewicz (Poland)
Łukasz Walas (Poland)
Aldona Klepacz (Poland)
Jolanta Jabłońska (Poland)
Honorata Walas (Poland)
Jorma Lähde (Spain)
Mikaela Bylund (Sweden)
Alastair Bews (United Kingdom)
Rebecca Winters (United Kingdom)
Kim & Terry Briggs (United Kingdom)
Vivienne Talsmat (United Kingdom)
Laura Scimeca (United Kingdom)
Emma Elizabeth Whitnall (United Kingdom)
Kerry Madgwick (United Kingdom)
Gill Barham (United Kingdom)
Angie Watson (United Kingdom)
James Thomas (United Kingdom)
Jake White (United Kingdom)
Nicola Shevket (United Kingdom)
Vicky Farmer (United Kingdom)
Emma Hendrie (United Kingdom)
Malcolm Ford (United Kingdom)
Julie Dalton (United Kingdom)
Jane Sedgley Lesley Anwar (United Kingdom)
Terry & Eric Bosshard (United Kingdom)
Frank O'donnell (United Kingdom)
Bernadette O'reilly (United Kingdom)
Monica Gallen (United Kingdom)


NAJLEPIEJ REKRUTUJĄCY W KWIETNIU

Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Nina Tapojärvi (Finland) - 8
Teri Rigby (United Kingdom) - 7
Morten Sand (Norway) - 7
Hilkka & Eero Saukko (Finland) - 7
Eija H & Veli P Hänninen (Finland) - 7
Marlene Williams (United Kingdom) - 7
Bernadette O'Reilly (United Kingdom) - 6
Marianne Hofer (Austria) - 6
Frank O'Donnell (United Kingdom) - 6
Sue & Matt Thomas (United Kingdom) - 6
Christine Herrmann (Germany) - 6
Nicola Shevket (United Kingdom) - 6
Marku & Eija Kvist (Spain) - 5
Eduard Bobovnik (Austria) - 5
MV LIFE CZECH S.R.O (Czech Republic) - 5
Malcom Ford (United Kingdom) - 5
Kristina & Kalevi Niskanen (Finland) - 4
Gianluca Daneri (Italy) - 4
Renate Zagorsek (Austria) - 4
Jacek & Marta Cieślik (Poland) - 4
Eva Sternecker (Austria) - 4
Heidemaria Feyertag (Austria) - 4
Juhani & Kaisa (Finland) - 4
Rebecca Winters (United Kingdom) - 4
Gianluigi Genoni (Italy) - 4
Milla Hirvonen (Finland) - 4
Jake White (United Kingdom) - 4
Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finland) - 4
Jonathan Burgess (United Kingdom) - 4

NAJLEPSI W BUDOWANIU STRUKTUR W KWIETNIU

Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finland) - 12
Helmut Jelinek (Austria) - 11
Werner Gaisch (Austria) - 10
Ana Vajda-Friess (Austria) - 10
Teri Rigby (United Kingdom) - 10
Roman Tanzler (Austria) - 8
Martin Østvang (Norway) - 7
Mervi & Janne Korkeakangas (Finland) - 7
Heliodor Neumeister (Austria) - 7
Rebecca Winters (United Kingdom) - 7
Ludwig Kalina (Austria) - 5
Teresa Karczmarczyk (Poland) - 5
Sari Pulkka (Finland) - 5
Maria Gleissner (Austria) - 5
Jonathan Burgess (United Kingdom) - 4
 Eric & Kati Gammals (Finland) - 4
Keith Robinson (United Kingdom) - 4
Sylvia Furali (Norway) - 4
Susanne Kupske (Germany) - 4
Karl Tappauf (Austria) - 4
Jolanta Walas (Poland) - 4
Sabine Fruth (Austria) - 3
Kristiina & Kalevi Niskanen (Finland) - 3
Minna Rimpiläinen (Finland) - 3
Anne Katrine Skilbreid (Norway) - 3
Maurizio Biasci (Italy) - 3
Claudia & Michael Ziemke-Wald (Germany) - 3
Juhani & Kaisa Pulkka (Finland) - 3
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 3
MV LIFE CZECH S.R.O (Czech Republic) - 3
Maria Proskovits (Austria) - 3
Corinna Froewein (Austria) - 3
Hilkka & Eero Saukko (Finland) - 3
Sue & Matt Thomas (United Kingdom) - 3
Markku Mäntyjärvi (Finland) - 3
Hannelore Tanzler (Austria) - 3
Ajasta Parkkola (Finland) - 3
Eduard Bobovnik (Austria) - 3

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.