Wyższa opłata za rejestrację na Szczyt od 1 czerwca


Zegar tyka, a my chcemy mieć pewność, że zarezerwujesz sobie miejsce na najbardziej niesamowitym wydarzeniu w historii Synergy Europe, które odbędzie się w Wiedniu w dniach 22-24 września. Podczas tego wydarzenia ogłoszone zostaną bezprecedensowe, historyczne informacje, jakie nie pojawiły się jeszcze nigdy dotąd w historii Synergy Europe. Nie powinieneś tego przegapić! Od dnia 1 czerwca ceny rejestracji rosną!


Oto zestawienie cen biletów:
Obecna cena €99
od 1 czerwca 2016 €129
22-24 września €149

Nowi dystrybutorzy, którzy zarejestrują się po 31 maja będą mogli skorzystać z ceny w wysokości €99 do 31 sierpnia rejestrując się za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta.

Dystrybutorzy, którzy uzyskali kwalifikację Elite Honors trzy lub więcej razy otrzymają email z kodem zniżkowym umożliwiającym im rejestrację w cenie €59.

22 września zbliża się z każdym dniem i narastają oczekiwania i emocje przed Szczytem 2016! To wydarzenie stanowić będzie punkt kulminacyjny tegorocznych sukcesów i da naszym dystrybutorom możliwość spojrzenia w przyszłość Synergy. Bądź jednym z pierwszych, którzy poznają przyszłość Synergy WorldWide!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us