5 nowych Pearl Executives w czerwcu!


W czwartym już z rzędu miesiącu nieprzerwanej serii awansów na rangi executive pięcioro dystrybutorów Synergy z Korei osiągnęło tytuł Pearl Executive i pracują już na kolejną rangę – Emerald Executive. Każda z tych pięciu osób ma swoją wyjątkową historię i posiada zestaw umiejętności, który daje im szczególną wartość w Synergy WorldWide.

Dowiedzcie się zatem więcej o naszych nowych executives:

Chan Woo Kim, Pearl Executive

Zanim dołączył do Synergy, Chan Woo odnosił już sukcesy w marketing sieciowym w innej firmie, która jednak w pewnym momencie upadła. I choć wraz z nią znienacka runął jego biznes, Chan Woo nie stracił wiary w marketing sieciowy i jego wizję. Kiedy odkrył Synergy zakochał się w każdym aspekcie tej firmy, w tym w koreańskim Systemie Orłów i swoim pełnym poświęcenia sponsorze.

„Pearl Executive to dopiero początek,” stwierdził Chan Woo. Wiem, że dzięki Systemowi Orłów stać mnie na wiele więcej. Będę liderem Synergy, który jest skromny, rzetelny i odnosi sukcesy.”

Joon Seok Jang, Pearl Executive

Joon Seok wniósł do Synergy bogate doświadczenie w marketing sieciowym. Był czołowym liderem w innej firmie, ale wizja Synergy zrobiła na nim wielkie wrażenie. Opuścił poprzednią firmę pełen entuzjazmu, jaki budzi w nim perspektywa przyszłego rozwoju Synergy oraz rola, jaką on sam może w niej odegrać. Joon Seok realizuje swoje cele krok po kroku i z radością widzi w Synergy swą długoterminową przyszłość.

Hyun Sook Lee, Pearl Executive

Hyun Sook to odnosząca liczne sukcesy agentka ubezpieczeniowa, która nie ma problemów z osiągnięciem wysokiego poziomu sprzedaży. Mimo to, dochód jaki uzyskuje ze swego biznesu Synergy, prowadzonego w dodatkowym czasie, zachęca ją by inwestować coraz więcej czasu poza biurem ubezpieczeniowym.

Nieustannie podkreślając znaczenie współpracy w grupie, Hyun Sook powiedziała: „Bez pracy zespołowej nie weszłabym na poziom executive. Osiągnęłam ten tytuł dzięki wsparciu wielu osób. Wiem, że powinnam pomóc im tak samo, jak oni pomogli mnie.”

Seung Kyu Shin, Pearl Executive

Seung Kyu pracował w rodzinnym biznesie związanym z inżynierią, kiedy zdał sobie sprawę, że szansa jaką przedstawia marketing sieciowy jest zbyt wielka by ją przegapić. Jego pierwsza przygoda z tą branżą zakończyła się niepomyślnie, ale Seung Kyu się nie poddał. Pragnął znaleźć firmę, w której urzeczywistni swoje marzenia.

„Spotkałem moją osobistą sponsorkę poprzez Synergy i postanowiła dać mi drugą szansę,” opowiada Seung Kyu. „Bardzo dziękuję Yun Tae Hwangowi, który opracował System Orłów oraz mojej sponsorce Young Ok Park. Ze względu na to, co dla mnie zrobili będę odnosił kolejne sukcesy i zostanę wielkim liderem.”

Young Soon Park, Pearl Executive

Young Soon była czołową liderką w innej firmie z branży marketing sieciowego w Korei – do momentu, kiedy firma ta zamknęła swe koreańskie biuro. Jednego dnia przepadło osiem lat ciężkiej pracy. Po spotkaniu z Yun Tae Hwangiem Young  Soon dołączyła do Synergy. Przestrzegając zasad Systemu Orłów oraz zaleceń Yun Tae sprawiła, że jej biznes zaczął się szybko rozwijać. Jest więc wdzięczna, że droga jej kariery w marketingu sieciowym doprowadziła ją do tego miejsca, w jakim dziś się znajduje.

„Pragnę podziękować za wsparcie mojej rodzinie, a także Yun Tae, za to, że zawsze mi pomaga,” mówi Young Soon. „Ja również będę tak samo wspierać moich partnerów.”

KLIKNIJ TUTAJ by zobaczyć jak wielu liderów Synergy na poziomie executive pracuje dziś na całym świecie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us