Nowy Team Manager: Zdenek i Martina Sladek


Zanim dołączyli do Synergy w sierpniu 2015, Zdenek i Martina Sladek byli właścicielami firmy produkującej samoloty. W roku 2012 sprzedali ją i zainteresowali bardziej Synergy skupiając całkowicie swą uwagę na marketingu sieciowym. W tak krótkim czasie Sladkowie zdołali już osiągnąć naprawdę wysoki poziom awansując niedawno na rangę Team Manager.

Kiedy Zdenek i Martina rozpoczynali pracę nad swoim biznesem Synergy mieli okazję spotkać się z zarządem firmy i liderami takimi jak David Johnson i Mark Comer. Nie potrzebowali wiele czasu, aby dostrzec talent tkwiący w tych liderach Synergy oraz ich zdeterminowany wysiłek na rzecz firmy.

„Było dla mnie jasne, że są to niezwykli ludzie,” mówi Zdenek. „Wszystko co przewidywali i co obiecywali staje się wkrótce prawdą. Jest to dla nas dowód, że Synergy zasługuje na duży kredyt zaufania.”

Droga do osiągnięcia tytułu Team Manager pomogła Zdenkowi i Martinie zrozumieć, że stanowią część czegoś większego niż oni sami oraz że to dopiero pierwszy etap ich wielkiej przygody.

 „Team Manager to zaledwie początek. Bez mojego zespołu nigdy nie zdołałbym odnieść sukcesu,” twierdzi Zdenek. „Słowo „zespół” znaczy dla mnie i Martiny więcej niż cokolwiek innego.”
Dzięki pomocy ludzi, którzy ich otaczają oraz możliwościom, jakie daje Synergy, Sladkowie wiedzą dokładnie jaki ślad chcą zostawić po sobie w przyszłości.

„Nasze dziedzictwo to pomaganie ludziom w sprawianiu, że świat staje się lepszym miejscem, a także wspieranie ich na drodze do zmiany ich życia na lepsze”, mówi Zdenek.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us