Sponsorowany przez Synergy zespół IAM uczestniczy w Tour de France 2016


W najsłynniejszym na świecie wyścigu kolarskim mamy już środek ostatniego tygodnia rywalizacji, zaś sponsorowana przez Synergy grupa IAM Cycling znajduje się w ścisłej czołówce.

Rywalizując w najstarszym i najbardziej prestiżowym turnieju kolarskim na świecie IAM Cycling wkłada w każdy wyczerpujący etap wysiłek na najwyższym światowym poziomie. W ukończonym właśnie 15 etapie Jarlinson Pantano z IAM Cycling zdobył 1 miejsce, podczas etapu 13 czwartą pozycję uzyskał Jérôme Coppel, zaś ich kolega Stef Clement osiągnął to samo miejsce w etapie 12. Wymienieni kolarze, sponsorowani przez Synergy, z pewnością wyrobili sobie nazwiska podczas tego turnieju! Kliknij tutaj, aby być na bieżąco z wynikami każdego etapu i sprawdzać aktualny ranking wszystkich uczestników i zespołów.

To już trzeci raz kiedy IAM Cycling bierze udział w Tour de France. Na przestrzeni trzech tygodni
sportowcy prowadzą nieustanną walkę ze zmęczeniem ciała i umysłu, zmienną pogodą i żywiołami, drastycznymi zmianami wysokości oraz problemami logistycznymi wynikającymi z tłumu widzów i koordynacji furgonetek i samochodów obsługujących każdy zespół.

Każdy etap wyścigu wiąże się ze specyficznymi dla siebie trudnościami. W etapie 9 członek IAM Cycling Leigh Howard znalazł się w sytuacji, której każdy wolałby uniknąć – został niemal sam na końcu stawki. Po tym jak zatrzymał się by wymienić oba koła, musiał w efekcie zdecydować się na rower zastępczy. Stanął więc w obliczu zagrożenia pozostaniem na ziemi niczyjej i musiał ścigać grupę po opadającym stoku. Aby odnieść sukces Howard zmuszony był dać z siebie wszystko – jego prędkościomierz wykazał maksymalną prędkość 122,7 km na godzinę!

Tour de France to światowej klasy przykład elitarnych zawodów sportowych. To zaszczyt wiedzieć, że kolarze IAM Cycling polegają na produktach Synergy, aby czerpać z nich siłę w tej trudnej podróży. Mamy więc nadzieję, że wszyscy pokażemy jak bardzo ich wspieramy ich wysiłki aż do 24 lipca – ostatniego dnia wyścigu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us