Synergy uzyskuje po raz 9-ty nagrodę dla „Najzdrowszej Firmy”


Interactive Health corocznie poddaje badaniu zdrowie pracowników w 2000 firm na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Pracownicy Synergy WorldWide, wraz z osobami zatrudnionymi w Nature’s Sunshine, również należą do tego grona.

Po raz dziewiąty z rzędu Interactive Health umieściło Synergy i NSP w gronie Najzdrowszych Firm w Ameryce w roku 2015. Jedynie 154 wśród 2000 badanych przedsiębiorstw otrzymało ten tytuł, zaś w historii Interactive Health tylko jedna firma oprócz naszej uzyskała go po raz dziewiąty z rzędu.

Jako firma zajmująca się dziedziną wellness, która nade wszystko ceni sobie zdrowie swoich konsumentów, Synergy WorldWide wciela w praktykę to, co propaguje. Rodzina pracowników Synergy składa się z osób, które nieustannie badają i poprawiają stan swojego zdrowia. W roku 2015 Synergy wzięło udział w 12-tygodniowym Wyzwaniu Fitness, corocznym biegu Fun Run na 5 km, programie Veggie Challenge, programie spacerowym Walktober, dorocznych targach zdrowia, a także zwracało swym pracownikom wydatki związane z karnetami na siłowni. Programy te sprawiają, że pracownicy Synergy utrzymują aktywny styl życia i świadomie dobierają swoją dietę. Ponadto, stosowanie produktów Synergy stanowi integralną część codziennej rutyny naszych pracowników i jest dla nich fundamentem optymalnego zdrowia.

Zdrowi pracownicy to solidna, produktywna siła robocza. Synergy WorldWide stawia sobie za cel być przykładem zdrowia i zostawić po sobie ślad w tej dziedzinie życia.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us