Zdobywcy Elite Honors


W miarę jak system Elite Honors nabiera rozpędu dystrybutorzy budują coraz silniejsze biznesy określając swe cele na każdy miesiąc.

W maju 383 dystrybutorów z całej Europy uzyskało kwalifikację Elite Honors. Oznacza to, że zarejestrowano co najmniej 383 nowych dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zaczęło stosować produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors zauważyli, że właśnie ten model dochodowy jest elementem, którego dotąd brakowało w ich biznesie.

Gratulujemy wszystkim, którzy do tej pory zdołali odnieść sukces poprzez system Elite Honors! Oto kilka wskazówek od zdobywców kwalifikacji Elite Honors na temat swojego sukcesu w tym systemie:

Maria Corbet, Irlandia

Posiadając tę zdolność, o której Irlandczycy mówią „mieć nawijkę”, Maria zawsze była niezwykle towarzyska i rozmowna. Po tym jak w roku 2015 odkryła Synergy, natychmiast zaczęła wykorzystywać swój talent w biznesie. Wraz z Niamh O’Brien Maria opracowywała Przewodnik Szkoleniowy Synergy na rynek irlandzki. Jednym z jej największych osiągnięć do tej pory jest zakwalifikowanie się do Elite Honors aż dziewięć razy!

„Kiedy w Rzymie usłyszałam o Elite Honors zdecydowałam, że zakwalifikuję się przez 12 miesięcy z rzędu,” mówi Maria. „Jak dotąd idzie dobrze. Absolutnie uwielbiam sposób, w jaki Elite Honors pomaga mi zachować koncentrację i kreatywność.”

Kiedy Maria opowiada o Elite Honors trudno wątpić w jej głębokie zamiłowanie do Synergy oraz do samego programu Elite Honors. Wyznaczając swój cel w postaci 12-krotnej kwalifikacji do Elite Honors, wyraziła swą ogromną wdzięczność za szansę jaką otrzymała i z całą determinacją dąży do tego, aby nieustannie stawać się coraz lepsza.

„Jestem naprawdę wdzięczna wszystkim, którzy dołączyli do Synergy przede mną,” mów Maria. „Wiem, że to co robię teraz jest łatwiejsze, ponieważ ktoś położył pod moją pracę solidny fundament – za to właśnie pragnę podziękować.”

Kine Solbakken, Norwegia

Aktywny styl życia zawsze był dla Kine czymś ważnym – od ponad dekady poświęcała swój czas niemal codziennie na treningi. Kiedy zaczęła stosować produkty Synergy, była pod wrażeniem odczuwanych rezultatów.

„Miałam lepszą kondycję, więcej energii, krótszy czas regeneracji, a nawet zauważyłam poprawę w rzeźbie mięśni,” opowiada.
Zdaniem Kine polecanie innym produktów SYnergy to naprawdę przyjemna praca, ponieważ jest przekonana o najwyższej jakości produktów oraz skuteczności programu Elite Honors.

Kine zakwalifikowała się niedawno po raz siódmy do Elite Honors i nieustannie obserwuje pozytywny wpływ tego programu na jej biznes.

„Lubię Elite Honors,” mówi Kine. „Dzięki temu systemowi wyznaczanie celów staje się łatwe… Dla mnie kwalifikacja Elite Honors nie jest celem, ale wymaganiem minimalnym. Naprawdę motywuje mnie ten nieustanny wysiłek by stawać się wciąż lepszą.”

Mihael Voglar, Słowenia

Po spędzeniu wielu miesięcy na walce z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz przejściu szeregu operacji, Mihael wreszcie mógł odzyskać swoje życie. Kiedy jego sponsor, Damjan Korosec przedstawił mu Synergy, nie potrzebował więc dużo czasu, aby zdać sobie sprawę, że ta okazja była czymś szczególnym.

„Kiedy ta szansa zapukała do moich drzwi, byłem na szczęście na tyle mądry, żeby zacząć działać i przeanalizować czym jest Synergy,” opowiada Mihael.

Teraz, niedługi czas od tamtego momentu, Mihael cieszy się już kwalifikacją Elite Honors, a od niedawna posiada rangę Gwiazdy. Jest w pełni przekonany do szansy, którą daje mu Synergy, a także do jakości, którą zarówno produkty, jak i ludzie wprowadzają do biznesu MLM.

„Gdybym mógł określić Synergy jednym słowem, byłaby to „jakość,” powiedział. „A gdybym musiał użyć dwóch słów, powiedziałbym: „jakość ludzi”.”

Mihael cieszy się czasem spędzonym w Synergy, choć dołączył dopiero niedawno, ponieważ jest przekonany, że „jeśli nie masz z tego radości, to znaczy, że robisz to źle.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us