Zdobywcy Elite Honors


W miarę jak system Elite Honors nabiera rozpędu dystrybutorzy budują coraz silniejsze biznesy określając swe cele na każdy miesiąc.

W maju 383 dystrybutorów z całej Europy uzyskało kwalifikację Elite Honors. Oznacza to, że zarejestrowano co najmniej 383 nowych dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zaczęło stosować produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors zauważyli, że właśnie ten model dochodowy jest elementem, którego dotąd brakowało w ich biznesie.

Gratulujemy wszystkim, którzy do tej pory zdołali odnieść sukces poprzez system Elite Honors! Oto kilka wskazówek od zdobywców kwalifikacji Elite Honors na temat swojego sukcesu w tym systemie:

Augustine Schlack, Austria
10x kwalifikacja Elite Honors

Mag Augustine rozumie, że pozytywne zasady takie jak uczciwość, rzetelność i autentyczność powinny stanowić siłę napędzającą każdy biznes. Dziesięciokrotna kwalifikacja Elite Honors w ciągu 10 miesięcy to dowód jak poważnie traktuje te wartości.

„Elite Honors to coś wspaniałego,” uważa Mag Augustine. „Daje mi zachętę, by pracować wytrwale i nieustannie realizować zasady Synergy jako dystrybutor.”

Augustine już dotąd osiągnęła wiele sukcesów z Synergy. Podkreśla zasługi wspaniałego zespołu, z którym pracuje i opisuje w jaki sposób sprawili, że staje się lepszym człowiekiem. Rozmawiając na temat Synergy zawsze ma dużo pozytywnych rzeczy do powiedzenia.

„W Synergy podoba mi się praca, możliwość rozwijania kariery, cenię też sobie jakość produktów,” mówi Augustine. „To właśnie dzięki tym rzeczom mogę budować dobry biznes!”

Malin Höglund, Szwecja
7x kwalifikacja Elite Honors

Siedmiokrotne uzyskanie kwalifikacji Elite Honors dowodzi, że Malin nie jest obca ciężka praca. Dzięki temu ma ona też do powiedzenia wiele wspaniałych rzeczy na temat Synergy i programu Elite Honors. Odkąd zaczęła prowadzić swój biznes Synergy w listopadzie 2015 nieustannie wkłada w niego dużo wysiłku.

Malin jest zaangażowaną matką trojga dzieci. Uwielbia bieganie, gotowanie i spędzanie czasu z rodziną, jednak aktywne życie prywatne nie powstrzymało jej przed postawieniem sobie poprzeczki wysoko również w życiu zawodowym.

„Elite Honors to bardzo łatwy sposób budowania biznesu,” uważa Malin. „Pilnuję, żeby mieć plan na każdy miesiąc i właśnie dzięki temu mogę konsekwentnie uzyskiwać kwalifikację Elite Honors.”

W przyszłości Malin ma nadzieję w dalszym ciągu realizować swoje cele zawodowe z Synergy i z entuzjazmem rozwijać własny biznes śledząc równocześnie rozwój firmy.

Radka Weeden, Wielka Brytania
6x kwalifikacja Elite Honors

Kiedy Radka dołączyła do Synergy kilka lat temu, zdała sobie natychmiast sprawę, że jest częścią czegoś wspaniałego.

Od tamtego momentu sześciokrotnie uzyskała kwalifikację Elite Honors i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza przerywać tej passy. Jest przekonana, że wytrwałość i pasja stanowią decydujący czynnik w każdym biznesie i Synergy nie stanowi tutaj wyjątku. Radka staje się z czasem coraz bardziej swobodna w marketingu sieciowym, zwłaszcza w przekraczaniu swej strefy komfortu, aby porozmawiać z nowymi  osobami. Kwalifikacja Elite Honors sprawiła, że uzyskała znacznie większą niż dotychczas pewność siebie.

„Uwielbiam w Synergy to, że wymusza na mnie skupienie się w każdym miesiącu na realizacji danego celu przez pomaganie innym członkom zespołu w wykonaniu tego samego,” mówi Radka.

Dzięki udokumentowanym sukcesom, transparentności i wyjątkowej jakości jaką oferuje Synergy, Radka z ogromnym entuzjazmem pragnie pomagać innym by cieszyli się zdrowszym, szczęśliwszym życiem.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us