City Tour - wakacje 2016


Wakacje na finiszu więc czas na objazd po Polsce.  Dołącz do Emerald Executive Barta Woodcocka oraz Dyrektora Generalnego na Polskę i Czechy Radosława Baszyńskiego w ich tournée po Polsce, aby poznać wizję Synergy na nadchodzące lata.

Bart dołączył do Synergy prawie dekadę temu, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych weteranów o bezcennej wiedzy. Należał do osób, którym w największym stopniu zawdzięczamy otwarcie europejskich rynków Synergy i wprowadzenie ich na drogę rozwoju, dzięki czemu osiągnęły swój aktualny status. Każdy może czerpać z jego doświadczenia, zdolności przywódczych oraz fachowej wiedzy, aby wzmocnić swój biznes poprzez uczestnictwo w nadchodzących spotkaniach.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny i dedykowane są one zarówno dla osób pragnących budować biznes Synergy jak i ich gości.  Pierwsza część przeznaczona będzie na prezentację produktów, natomiast w drugiej skupimy się na nauce kluczowych umiejętności oraz przedstawienie wizji firmy na nadchodzące lata.  Całość każdego ze spotkań potrwa ok. 2 godzin.

Nie zapomnij zaznaczyć poniższych dat w swoim kalendarzu i zaplanuj uczestnictwo w przynajmniej jednym spotkaniu wymienionym na poniższej liście wraz ze swoim zespołem i kandydatami do współpracy:

Łódź - 30 sierpnia godz. 18:30
LOCUS Biuro coworkingowe,
ul. Piotrkowska 276
90-361 Łódź

Szczecin - 31 sierpnia godz. 18:30
Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji
Sala nr 107
ul. Wąska 16
71 - 245 Szczecin

Zapraszamy i do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us