LEGACY PRESIDENTIAL: NOWA RANGA W SYNERGY


W związku z bezprecedensowymi sukcesami jakie odnoszą nasi dystrybutorzy na całym świecie Synergy wprowadza nowy poziom możliwości awansu!

Przedstawiamy najnowszą rangę w Synergy: Legacy Presidential.  

Legacy Presidential to ukoronowanie wszystkich tytułów Presidential i nowy, wyższy cel o który mogą starać się elitarni dystrybutorzy Synergy. Trzej członkowie zespołu Synergy, Yun Tae Hwang, Mark Comer oraz Han Tae Hwang znajdują się już o krok powyżej rangi Triple Presidential Executive, więc nowy tytuł staje się dla nich realnym wyzwaniem! Oto rzut oka na wymagania dla nowej rangi:

LEGACY PRESIDENTIAL

  • 2,000,000 CV obrotu w słabszej odnodze
  • Osobisty sponsor 4 Presidential Executives (minimum jeden Presidential Executive w każdej odnodze)

Uzyskując tytuł Legacy Presidential zakwalifikowani dystrybutorzy otrzymają cztery udziały w globalnej puli premii Synergy WorldWide, a także niezwykłej wartości okolicznościowe upominki i uznania.

Gratulujemy każdemu bez wyjątku członkowi zespołu Synergy na świecie, który poprzez swój biznes zostawia po sobie ślad wytrwale dążąc do osiągnięcia nowego poziomu sukcesu. Za uznaniem każdej nowej rangi stoi niezliczona ilość osób, których życie uległo przemianie dzięki najwyższej jakości rozwiązaniom w dziedzinie zdrowia, jakie oferuje Synergy.

Dziękujemy Wam za wszystko co robicie i jesteśmy  gotowi by świętować pierwszego w historii Synergy Legacy Presidential!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us