Polscy Dystrybutorzy zakwalifikowali się na Legacy Retreat


Pierwsi polscy dystrybutorzy w historii Synergy WorldWide zakwalifikowali się do udziału w Legacy Retreat 2017 w Monako!

Gratulujemy Piotrowi Gotowickiemu i Dietmarowi Dahmenowi! Niedawno uzyskali swój 10 punkt Legacy tym samym kwalifikując się do udziału w Legacy Retreat 2017 w pięknym hotelu Hermitage w Monako w dniach 16-20 maja 2017!

Elegancja i urok tego ekstrawaganckiego hotelu godne są królów, więc czy można wyobrazić sobie wspanialsze miejsce by gościć elitę dystrybutorów Synergy? Monako chlubi się bogatą historią i dziedzictwem czerpiącym z tradycji hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej. Jest też miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: oferuje nie tylko zwiedzanie, ale też kasyna, ogrody, muzea i plaże.

Niezmiernie cieszymy się, że w osobie Piotra i Dietmara Polska doczekała się swoich pierwszych uczestników Legacy Retreat i z radością powitamy ich w maju.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się jak Ty możesz zakwalifikować się na to niezwykłe wydarzenie sprawdź warunki kwalifikacji i na bieżąco śledź ilość punktów Legacy, które zgromadziłeś!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us