Zdobywcy Elite Honors


W miarę jak system Elite Honors nabiera rozpędu dystrybutorzy budują coraz silniejsze biznesy określając swe cele na każdy miesiąc.

W czerwcu 383 dystrybutorów z całej Europy uzyskało kwalifikację Elite Honors. Oznacza to, że zarejestrowano co najmniej 383 nowych dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zaczęło stosować produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors zauważyli, że właśnie ten model dochodowy jest elementem, którego dotąd brakowało w ich biznesie.

Gratulujemy wszystkim, którzy do tej pory zdołali odnieść sukces poprzez system Elite Honors! Oto kilka wskazówek od zdobywców kwalifikacji Elite Honors na temat swojego sukcesu w tym systemie:

Liz James, Wielka Brytania
8x kwalifikacja Elite Honors

Posiadając takie zalety charakteru jak pozytywne nastawienie, pasja by pomagać innym oraz solidna etyka pracy, Liz James, 8-krotna zdobywczyni kwalifikacji Elite Honors, znalazła w Synergy WorldWide idealne miejsce dla siebie. Marketing sieciowy to dla Liz dość nowa koncepcja, jednakże dzięki swej gotowości do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności Liz budzi się każdego dnia z determinacją by pozytywnie wpływać na swoje otoczenie.

Liz jest pod szczególnym wrażeniem uczciwości Synergy jako firmy. Jej zdaniem praca w Synergy wiąże się z radosnym, pełnym humoru otoczeniem, które pomaga zmieniać życie w pozytywny sposób, zaś dzięki zastosowaniu modelu Elite Honors poczuła dodatkową zachętę by w ten sam sposób wpływać na życie innych.

„System Elite Honors bez wątpienia pomógł mi przewodzić przez własny przykład,” mówi Liz. „Jestem zdecydowana by wspierać mój zespół na drodze do ich własnych sukcesów i wierzę, że wytrwale przecierając dla niego szlaki pomagam im zachować koncentrację, pewność siebie i motywację by nie ustawali w pracy nad realizacją swoich celów.”


Jolanta Nalewaj, Polska
7x kwalifikacja Elite Honors

Pierwszym powodem zainteresowania Jolanty firmą Synergy były korzyści zdrowotne Phytolife, jednak zanim się obejrzała ona sama i cała jej rodzina na co dzień stosowali już wszystkie produkty Synergy. Jolanta zawsze lubiła spotykać nowych ludzi, dlatego właśnie Synergy jest dla niej doskonałą szansą.

Jako członkini klubu Elite Honors Jolanta jest całkowicie przekonana o skuteczności tego systemu, ponieważ stanowi on dla jej dystrybutorów motywację, by dać z siebie wszystko w dążeniu do sukcesu.

„Elite Honors nadaje biznesowi regularność, co jest niezwykle istotne w tym rodzaju pracy,” mówi Jolanta.

Teresa Karczmarczyk, Polska
6x kwalifikacja Elite Honors

Teresa po raz pierwszy dołączyła do firmy prowadzącej marketing sieciowy 25 lat temu, aby potem z dumą dołączyć do Synergy. Obecnie, po zdobyciu 6 kwalifikacji Elite Honors, Teresa niezachwianie wierzy w przyszłość Synergy i cieszy się, że może być częścią czegoś, co wykracza poza jej własne ambicje, stwarzając możliwość pomocy wielu innym ludziom.

Teresa mocno wierzy w system Elite Honors i jest przekonana, że właśnie ten system oraz szanse, jakie oferuje on dystrybutorom gotowym do wytrwałej pracy, dają najlepszą gwarancję odniesienia sukcesu.

„Uzyskanie kwalifikacji Elite Honors okazało się dla mnie bardzo łatwe,” mówi Teresa. „Jako firma oferujemy wyjątkowe produkty w bardzo przystępnych cenach. Mamy też doskonały plan kompensacyjny, który wynagradza wysiłek jaki wkładamy w budowę biznesu. Zdobycie kwalifikacji Elite Honors nie stanowi szczególnego wyzwania, kiedy można uczestniczyć w czymś tak niezwykłym.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us