Norwescy dystrybutorzy ścigają się dla Synergy


Zainspirowana przez IAM Cycling grupa norweskich dystrybutorów Synergy zebrała się, aby stworzyć swój własny zespół kolarski i w ten sposób walczyć o lepsze zdrowie oraz dzielić się przesłaniem Synergy. A wszystko to zaczęło się od prostego wyzwania, rzuconego przez Presidential Executive Madsa Østvanga, który zachęcił swój zespół do ukończenia Trysilrittet – znanego wyścigu kolarskiego w Norwegii.

Zespół, któremu przewodził po części Emerald Executive Stefan Patrik Kristoffersen, w przeciągu lata ogarnęła prawdziwa kolarska pasja. Od czerwca do sierpnia wzięli udział w trzech wyścigach ubrani w koszulki podarowane im przez zawodową drużynę IAM Cycling, której oficjalnym sponsorem jest Synergy.

Wszyscy członkowie zespołu, sześć osób, ukończyli Trysilrittet – wyścig odbywający się w majestatycznych górach Trysil. Stefan Patrik zaznaczył, że wyróżniającą się postacią w ich zespole jest siedemdziesięcioletni Olav Hindseth, który ukończył 75-kilometrowy Trysilrittet z dużo lepszym czasem niż wielu młodszych od niego uczestników. Zespół nie może się doczekać powtórzenia tego wyścigu w kolejnym roku z udziałem jak największej liczby dystrybutorów Synergy, aby zebrać fundusze na współpracującą z Synergy fundację non-profit 5 Star Legacy.

Z pełnym zaangażowaniem w misję, aby Zostawić po sobie Ślad, norwescy dystrybutorzy wzięli udział i ukończyli także Activ Against Cancer Osensjøen Rundt, wyścig kolarski na dystansie 61 km organizowany w celu zebrania środków na szpitale świadczące pomoc dzieciom chorym na nowotwory.

W ostatnim czasie 12 dystrybutorów wzięło też udział w najdłuższym dotąd wyścigu, 86-kilometrowym Birkebeinerrittet, najdłuższym wyścigu kolarskim w Norwegii. Dystrybutorzy, którzy wzięli w nim udział, korzystali z produktów Synergy, aby podnieść swój poziom energii zarówno przed jak i w trakcie wyścigu, a także w celu przyspieszenia regeneracji po przekroczeniu końcowej linii.

Gratulujemy wszystkim tym dystrybutorom i podziwiamy ich proaktywną postawę w dzieleniu się przesłaniem Synergy poprzez uczestnictwo w wydarzeniach i aktywnościach o charakterze charytatywnym i promującym zdrowie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us