Nowy Diamond Executive: Bart Woodcook


Gratulacje dla najnowszego Diamond Executive w Synergy -  Barta Woodcooka!

Zanim Bart został jednym z czołowych liderów Synergy, spędzał wiele godzin każdego dnia konstruując szafy na zamówienie w Seattle, w stanie Waszyngton. Właśnie wtedy nauczył się jak istotne są czas i poświęcenie, aby odnieść sukces.

Ze swoich ciesielskich czasów Bart wyniósł wiele istotnych lekcji, które pomogły mu odnieść sukces w marketing sieciowym. Utrzymanie przy życiu biznesu networkowego wymaga niezachwianej etyki pracy, nieustannego poświęcenia na rzecz swojego zespołu oraz silnej pasji w związku z produktami firmy. Wszystkie te elementy odpowiadają właśnie temu w jaki sposób Bart prowadził swój biznes w Waszyngtonie. Kiedy dołączył do Synergy, okazało się, że te same zasady doskonale pasowały do nowego biznesu, ponieważ Bart odkrył firmę, która zasługuje na to by ją wspierać.

Bart jest jedną z najważniejszych osób, które przyczyniły się do ogólnego sukcesu Synergy, zaś jego organizacja odegrała kluczową rolę w niezwykłym rozwoju Synergy Europe w ostatnich latach. Podczas swych pierwszych lat w Synergy, wypełnionych nieustanną pracą i entuzjazmem, Bart nieustannie odbywał podróże między swoim domem w Buckley, w stanie Waszyngton a przeróżnymi miejscami w Europie, aby rozwijać  wspierać swój biznes. Ciągłe podróże międzykontynentalne skłoniły go w końcu, aby kupić swój wymarzony dom w Hiszpanii i przebywać bliżej swojego zespołu. To właśnie niezachwiane poświęcenie Barta sprawiło, że uzyskał tytuł Diamond Executive i już jedynie krok dzieli go od stania się kolejnym Presidential Executive w Synergy.

Kierownictwo Synergy ogromnie ceni sobie relację z Bartem i uważa, że stanowi on wielką korzyść dla firmy jako jeden z jej globalnych liderów. Jego biznes opiera się na wartościach takich jak zaufanie, uczciwość oraz wzajemny szacunek, zaś jego pasja dla Synergy daje się odczuć zawsze wówczas, kiedy Bart przedstawia kolejnej osobie szanse, jakie oferuje ta firma.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us