Nowy Team Elite—James Booth


James Booth, który przez 17 lat był mistrzem Irlandii w boksie, a przez 20 lat trenował różne sztuki walki wie z doświadczenia jak ważny element osiągania optymalnych wyników stanowi elitarna dieta. Odkąd w roku 2010 odkrył Synergy, szybko przekonał się, że determinacja, z jaką nasza firma podchodzi do kwestii zdrowego odżywiania odpowiada jego własnym życiowym przekonaniom. Jako bokser uczestniczący w zawodach James starał się zawsze osiągać najlepsze rezultaty w swej dyscyplinie, a teraz z podobną ambicją traktuje swój biznes. James sukcesywnie zdobywa kolejne rangi wspinając się po drabinie sukcesu Synergy – w sierpniu został najnowszym w Europie Team Elite.

Nie ma wątpliwości, że James jest człowiekiem, który potrafi realizować swoje zamierzenia – niezależnie czy mówimy o sporcie, czy też o biznesie. Kiedy zaczął trenować sztuki walki, od początku mierzył w zdobycie czarnego pasa. Kiedy zarejestrował się jako dystrybutor Synergy, zdecydował, że osiągnie poziom executive. Obecnie, jako Team Elite, James jest już o krok od realizacji tego celu.

Choć James nie wchodzi już na ring, wciąż posiada taką samą zdolność koncentracji i mentalność, która pomaga mu odnosić sukces. Wiele spośród lekcji, jakie James wyniósł ze swej kariery w boksie procentuje i dziś. Jedna z nich towarzyszy mu szczególnie od lat – świadomość niezwykłej roli jaką odgrywa solidnie przygotowany fundament, zarówno w boksie jak i w biznesie.

James mówi, że sportowcy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia bokserskiego nie wchodzą na ring w pierwszym tygodniu treningów spodziewając się zwycięstwa. Takie podejście oznaczałoby dla nich jeszcze większe niebezpieczeństwo. Ta sama idea może być zastosowana do prowadzenia biznesu Synergy. Budowanie fundamentu wymaga trochę czasu, ale kiedy mamy to już za sobą, stajemy w obliczu nieograniczonych możliwości osiągnięcia sukcesu.

“Moje życie zmieniło się zupełnie przez te ostatnie pięć lat spędzonych z Synergy,” twierdzi James. „Dostaję pieniądze za wysiłek, jaki wkładam w moją pracę. Marketing sieciowy jest w dużej mierze jak zakładanie kopalni. Na początku wkładasz mnóstwo pracy w kopanie, każdego dnia w pocie czoła szukasz tego na czym Ci zależy. Ale w końcu, jeśli się nie poddasz, odnajdziesz złoto.”CONVERSATION

Instagram

Follow Us