Promocja Go Elite przedłużona do końca roku 2016!


Od marca Synergy wypłaciła niesamowitą sumę 114,800 € w formie premii Go Elite uzyskanych przez naszych dystrybutorów z Europy. W tym samym czasie odnotowaliśmy wzrost o 70% liczby dystrybutorów, którzy otrzymali premie Go Elite 10 oraz zauważyliśmy wyraźną tendencję wzrostową wśród liczby dystrybutorów uzyskujących kwalifikację Elite Honors.

Wzrost ten sprawił, że ponownie zdecydowaliśmy się przedłużyć okres obowiązywania promocji Go Elite w Europie i przywrócić ją od września w Polsce.  Jak pierwotnie planowaliśmy, ale będzie dostępna do 31 grudnia.

Teraz masz cztery miesiące, aby zwiększyć swe miesięczne prowizje uzyskując kwalifikację Elite Honors i zachęcić osoby, które zasponsorowałeś, aby zrobiły to samo. Pamiętaj, że masz możliwość zarobić dodatkowe €250, €500 lub €1200 w zależności od ilości zasponsorowanych przez Ciebie osób, które uzyskały kwalifikację Elite Honors!

KLIKNIJ TUTAJ aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat kwalifikacji Elite Honors i Go Elite.

Kiedy już zaznajomisz się ze szczegółami i skupiasz na rozwijaniu swego biznesu przez resztę roku 2016, z przyjemnością będziemy wspierać Twoje wysiłki i kibicować Ci w Twej drodze do osiągnięcia Twoich celów zawodowych. Powodzenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us