Szczyt 2016 - podsumowanieWydarzenie, które każdego roku jednoczy europejską rodzinę Synergy WorldWide jest już za nami. Tegoroczny Szczyt 2016 uczynił jednak wiele więcej niż jedynie zespolenie ze sobą jeszcze mocniej dystrybutorów Synergy reprezentujących poszczególne rynki w Europie. Był to pierwszy krok w kierunku zjednoczenia wszystkich dystrybutorów firmy w skali globalnej w ramach jednego przesłania i jednego systemu produktowego.


Przy uczestnictwie niemal 1500 dystrybutorów wiedeński Szczyt 2016 był największym szczytem Synergy Europe w historii. Wiedeńska Stadthalle już od czwartku, 22 września, wypełniona była uczestnikami Szczytu, którzy dokonywali rejestracji, spotykali przyjaciół, a później, po czerwonym dywanie udali się na Przyjęcie Powitalne. Miejsce w którym odbyło się przyjęcie wypełnione zostało po brzegi dystrybutorami Synergy tańczącymi do muzyki serwowanej na żywo przez DJ-a. Uczestnikom dostarczył też rozrywki sobowtór Mozarta, profesjonalni tancerze, żywe rzeźby oraz karykaturzyści. Ta kipiąca energią impreza stanowiła doskonały wstęp do wszystkich emocjonujących atrakcji, które miały nadejść podczas sesji Szczytu.

Pierwsza sesja wystartowała 23 września coroczną Paradą Narodów, po której pełne inspiracji przemówienia wygłosili Prezes Synergy Dan Norman oraz Założyciel firmy Dan Higginson. Obaj nawiązywali do przeszłości Synergy oraz kierunku obranego na przyszłość, a także przedstawili koncepcję 5 Filarów Sukcesu – planu kompensacyjnego, produktów, przywództwa, wsparcia zarządu oraz systemu biznesowego. Temat Pięciu Filarów przewijał się wielokrotnie podczas różnych prezentacji ilustrując jak powinna wyglądać struktura odnoszącej sukcesy firmy w branży marketingu sieciowego. Pierwsza sesja zakończyła się prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną i cenioną prezentacją całego Szczytu – wprowadzeniem koncepcji Elitarnego Zdrowia (Elite Health). CEO Greg Probert przedstawił Elite Health oraz towarzyszący jej system produktowy – Purify, Fortify i Protect – jako przyszłość Synergy. Dystrybutorzy z entuzjazmem oblegali więc firmowy sklep w przerwie między sesjami, aby zakupić Zestaw Purify dostępny jedynie wyjątkowo przez krótki czas – nic dziwnego, że jego zapas szybko się wyczerpał.

Drugą sesję rozpoczął Dyrektor ds. Naukowych, dr Matthew Tripp, dzieląc się swą ekspercką wiedzą jak osiągnąć Elitarne Zdrowie poprzez mikrobiom. Szczegółowo przedstawił naukowe aspekty najnowszych produktów Synergy tworzących Zestaw Purify oraz wyjaśnił jak – indywidualnie i kolektywnie – działają one na naszą korzyść oczyszczając nasz mikrobiom. Następnie Aaron McCain, Dyrektor ds. Marketingu, opowiedział o nowych narzędziach cyfrowych Synergy, w tym o stronie internetowej w nowym designie, uproszczeniu systemu zakupów i rejestracji, nowych stronach dystrybutorskich, a także najnowszym, przyjaznym dla użytkownika biurze wirtualnym Pulse (które zostanie wdrożone jeszcze w tym roku). Po tej prezentacji wyróżniono osoby o szczególnych osiągnięciach w dziedzinie kwalifikacji Elite Honors, a także zdobywców premii Go Elite, po czym nastąpiła prezentacja jednego z najbardziej utytułowanych dystrybutorów na polu Elite Honors, Pearl Executive Franza Friessa. Wyjaśniał on dystrybutorom jak należy prowadzić duplikację poprzez połączenie modelu biznesowego Elite Honors z zaletami Zestawu Purify. Drugą sesję i cały pełen wrażeń dzień podsumowało wystąpienie Triple Presidential Executive Marka Comera, który przedstawił podobieństwa i wnioski  porównując dzisiejszą gałąź Synergy Europe do Synergy Korea, zanim rynek koreański doświadczył ogromnego rozwoju i oszałamiających sukcesów. Obecnie, z jasno określonym systemem produktowym oraz jednolitym przekazem Synergy Europe jest również skazana na eksplozję wzrostu!

Tego samego wieczora, w eleganckiej i dekoracyjnej atmosferze Hotelu Imperial-doskonale odpowiadającej Elicie Synergy, odbyło się Przyjęcie dla VIPów. Osoby zakwalifikowane, zarówno nowe jak i te z doświadczeniem uczestnictwa w takich imprezach, w imponujących elegancją strojach przeżyły wieczór pełen wyrafinowanych rozrywek ciesząc się wyśmienitą ucztą wraz z czołowymi liderami i kierownictwem firmy.

Sobota zaczęła się od specjalnej sesji tematycznej poświęconej ochronie indywidualnego biznesu dystrybutora Synergy z udziałem Dyrektora ds. Zgodności, Richarda Strulsona, po czym nastąpiła trzecia sesja szczytu otwarta pełnymi inspiracji słowami na temat przywództwa, które wygłosiła Double Presidential Executive Dianne Leavitt. Grupa czołowych europejskich liderów wzięła następnie udział w dyskusji panelowej na tematy związane z 5 Filarami Sukcesu, a następnie, w ramach uznań, wyróżniono na scenie najnowszych zdobywców tytułów Team Leader, Team Manager oraz Team Director. Sesję zamknął Wiceprezes ds. Europy, Carmelo d’Anzi, przedstawiając swoją wizję przyszłości Synergy Europe i wzywając każdego uczestnika Szczytu do aktywnego działania, aby ta wizja nabrała realnych kształtów.

Podczas swojego pierwszego w historii wystąpienia na Europejskim Szczycie, gość specjalny, Triple Presidential Executive Yun Tae Hwang z Korei, podzielił się swoimi sekretami na temat sposobów odniesienia sukcesu. Widownia z uwagą wysłuchała historii w jaki sposób Yun Tae zdołał osiągnąć tak niezwykły sukces w marketingu sieciowym. Jego prezentacja stanowiła doskonały wstęp do ostatniej sesji kolejnego niezwykłego Szczytu. Zgodnie z tradycją gwiazdami czwartej sesji byli dystrybutorzy o największych osiągnięciach. Pierwszy raz przyznano też podczas europejskiego Szczytu nagrody dla Najlepszego Rekrutera i Najlepszego Budowniczego Biznesu w mijającym roku. Na scenę zaproszono też pięcioro Team Elites oraz wręczono dziewięciorgu laureatów nagrody Legacy. Wreszcie uhonorowano także najnowszych członków Klubu Miliona Dolarów, Øisteina Bekkvanga i Stefana Patrika Kristoffersena z Norwegii, po czym pospieszono z gratulacjami dla najnowszych Pearl Executives – Roberta Suppana z Austrii oraz Teri Rigby z Wielkiej Brytanii oraz najnowszego Diamond Executive w Europie – Barta Woodcooka z Hiszpanii.

Ostatnią osobą na scenie był Założyciel Synergy Dan Higginson. Jego poruszające słowa zachęciły dystrybutorów z całej Europy, aby z nowym przesłaniem Elitarnego Zdrowia uczynili z Synergy czołową  firmę networkową na świecie. Szczyt 2016 to początek wielkich rzeczy dla Synergy Europe! Dziękujemy wszystkim jego uczestnikom, którzy sprawili, że jest on tak wspaniałym sukcesem.CONVERSATION

Instagram

Follow Us