Weekend Zdrowia Tumidaj 2016 – warsztat produktowy


Wspólnie z liderami Synergy przygotowujemy dla Was wyjątkowe spotkanie w październiku - „Weekend Zdrowia”.  Długo czekaliście na tego typu wydarzenie więc ZAPRASZAMY!  Celem warsztatu jest ugruntowanie swojej wiedzy na temat aktualnych produktów Synergy oraz informacja na temat nowej linii oczyszczającej układ trawienny PURIFY, która wkrótce dostępna będzie na naszym rynku.

Gościem specjalnym spotkania, które odbędzie się w dniach 7-9 października 2016 w Zajeździe Tumidaj pod Sieradzem, będzie Dr Christophe Sivanzire, którego już dwukrotnie gościliśmy na naszych ogólnopolskich wydarzeniach Synergy w Warszawie.  Dr Sivanzire jest specjalistą w dziedzinie chirurgi wisceralnej oraz proktologii. Członek wielu towarzystw medycznych w tym DGAV Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie, SAGES Society of American Gastrointestinal and Endoskopic Surgery, DGVS Deutsche Gesellschaft für Verdauungs- und Softwechselkrankheit, CACP Chirurgische Arbeitsgemeinschaft für Colo-Proktologen, DGEBV Deutschen Gesellschaft für Endoskopie und Bildgebende Verfahren e.V.   Jego ogromna wiedza i niezwykła umiejętność prostego jej przekazu, ze zrozumieniem dla słuchacza, sprawia, iż jest on wybitnym szkoleniowcem, dlatego też to on poprowadzi dla Państwa w sobotę 8 października całodniowy, 6-cio godzinny warsztat produktowy, którego celem będzie szczegółowa prezentacja korzysci produktów Synergy dla naszego organizmu. W niedzielę pałeczkę przejmą liderzy Synergy Polska, którzy przedstawią plan wynagrodzenia firmy, będą uznania oraz nowości prosto ze Szczytu we Wiedniu przekazane przez dyrektora Synergy WorldWide Polska Radosława Baszyńskiego.


Miejsce:  Zajazd Tumidaj, koło Sieradza,  Tumidaj 20, 98-275 Brzeźnio, www.zajazd-tumidaj.pl 

Program warsztatu:
Piątek - 7 października 2016
Przyjazdy i nocleg – integracja wieczorna

Sobota8 października 2016
10:00 – I sesja szkoleniowa z dr Sivanzire
14:00 – obiad
15:00 – II sesja szkoleniowa z dr Sivanzire
19:00 – zakończenie szkolenia
20:00 – kolacja/ognisko – integracja

Niedziela 9 października 2016
10:00 – sesja szkoleniowa dotycząca biznesu Synergy
14:00 – obiad SLM smart, wyjazdy


Rejestarcja i opłaty:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i bliski termin rejestracja możliwa jest tylko do 20 września 2016.  Decydować będzie kolejność wpłat na konto organizatora podane niżej.  Z uwagi na różne odległości uczestników szkolenia przygotowaliśmy 3 opcje rejestracji, w tym wysokości opłat:

Opcja 1:
200 zł (2 noclegi) –  2-dniowe szkolenie, 2 noclegi, 2 śniadania, obiad oraz kolacja (ognisko z kiełbaskami i piwem) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 2:
130 zł (1 nocleg) –  2-dniowe szkolenie, 1 nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie w niedzielę, obiad oraz kolacja (ognisko z kiełbaskami i piwem) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 3:
60 zł (bez noclegu) –  2-dniowe szkolenie, obiad oraz kolacja (ognisko z kiełbaskami i piwem) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Zaliczki w wysokości 100zł prosimy o wpłacanie na konto organizatora spotkania.  W przypadku wyboru opcji 3 wysokość zaliczki 60zł.  Reszta kwoty do opłacenia na miejscu w formie gotówki.

Dane do przelewu: 
Halina Wysocka
NR KONTA: 63109024150000000112594024

Po dokonaniu opłaty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy i podanie danych osób, które wspólnie dzielić będą pokoje.  Zakwaterowanie tylko w pokojach 2 lub 3 osobowych.  Osoby, które nie przekażą tej informacji do BOK w ww. terminie, dobrane będą w pary losowo.

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy, bo Wiedza to najlepsze lekarstwo.  Do zobaczenia w Tumidaju!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us