Zakwalifikuj się do udziału w Leadership Power Treningu


Każdego dnia zbliżamy się do czekającego nas już niedługo Leadership Power Treningu – Mocy Przywództwa – w naszym nowym Europejskim Biurze Centralnym w Barcelonie! Masz wciąż jeszcze mnóstwo czasu, aby zakwalifikować się do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu i zachęcamy Cię, abyś podjął niezbędne kroki, które pozwolą Ci spełnić wymogi kwalifikacji i doświadczyć tego ekskluzywnego szkolenia.

W ramach tego weekendowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 2-4 grudnia, przygotowaliśmy naszym dystrybutorom całodniowy harmonogram spotkań, szkoleń oraz warsztatów w zakresie budowania zespołu, które będą miały miejsce w audytorium barcelońskiego  World Trade Center. Poniżej przedstawiamy listę dat oraz program szkolenia Leadership Power Training:

Program
Piątek, 2 grudnia
20:00 – KOLACJA DLA VIPÓW

Sobota, 3 grudnia
09:00 do 12:30 – I sesja treningowa
12:30 do 14:00 – Zdrowy Lunch SLM
14:00 do 17:00 – II sesja treningowa

Wieczorem nasi dystrybutorzy mogą w dowolny sposób wykorzystać swój czas wolny.

Niedziela, 4 grudnia
09:00 do 11:00 – Spotkanie w grupach i Uznania

Pragniemy serdecznie pogratulować następującym osobom, które już do tej pory zakwalifikowały się do udziału w Treningu Leadership Power i cieszymy się, że spotkamy ich już w grudniu!

Robert Suppan (Austria)
Anita Vidovitsch (Austria)
Elisabeth Muellner (Austria)
Trollmann Manuela (Austria)
Veronika Guggenberger (Austria)
Eric & Kati Gammals (Finland)
Salme Ala-Heikkilä & Reijo Ojanen (Finland)
Päivi & Kimmo Kangas (Finland)
Claudia & Michaelziemke-Wald (Germany)
Keith Robinson (Ireland)
Mandy Blaney & Daniel Gallagher (Ireland)
Mary Booth (Ireland)
Yvonne E. Timmins (Ireland)
Josephine Fullerton (Ireland)
Martin Østvang (Norway)
Knut Inge Busk (Norway)
Stein Magne & Osmoen Ingrid Haugan (Norway)
Glenn Skamsar (Norway)
Piotr Gotowicki & Dietmar Dahmen (Poland)
Unni & Karl Warpe (Spain)
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Teri Rigby (United Kingdom)

Poniższe osoby zostały już zakwalifikowane na Szkolenie Leadership Power oraz Kolację dla VIPów podczas tego wydarzenia. Ich poziom kwalifikacji może zmienić się w kolejnych miesiącach w zależności od indywidualnych osiągnięć. KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać pełne informacje na temat kwalifikacji na szkolenie.

UWAGA: nagrody z tytułu kwalifikacji przeznaczone są dla jednej osoby na każde zakwalifikowane konto, jednakże, są one również przeznaczone dla partnerów biznesowych lub małżonków zakwalifikowanych dystrybutorów w randze Team Elite lub wyższej. Będą oni mogli zostać zakwaterowani w podwójnym pokoju i OBOJE uzyskają zaproszenie na kolację dla VIPów. Koszty przelotów zwracane będą w wysokości do €250 na każde zakwalifikowane konto – nie osobę. Synergy rezerwuje wszystkie noclegi w hotelu. Osoby zakwalifikowane, które nie zechcą skorzystać z noclegu w hotelu nie uzyskają zwrotu kosztów poniesionych w tym zakresie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us