LIMITOWANA OFERTA ZESTAWU PURIFY DLA SYNERGY EUROPE


Uczestnicy Szczytu 2016 w Wiedniu cieszyli się szczególnym przywilejem, jakim była możliwość zamówienia w ramach specjalnej, czasowej przedsprzedaży Zestawu Purify! Zestaw ten jest zbliżony do oficjalnego Zestawu Purify, który zostanie wprowadzony na rynek europejski w przyszłości w ramach nowego systemu produktowego Elite Health.

DLACZEGO PURIFY?


Purify to początek Twojej wyprawy po Elitarne Zdrowie. Elitarne Zdrowie jest możliwe, a klucz do jego osiągnięcia stanowi zrównoważony i właściwie odżywiany mikrobiom. Mikrobiom cierpi wskutek toksycznego środowiska, żywności pozbawionej składników odżywczych, a także stresującego, siedzącego trybu życia. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do zachwiania równowagi między pożytecznymi i szkodliwymi bakteriami współtworzącymi nasz mikrobiom, co ostatecznie odbija się na działaniu wszystkich układów w naszym organizmie. Taki rozregulowany mikrobiom potrzebuje oczyszczenia.

ZESTAW PURIFY


Zestaw Purify zawiera tygodniowy zapas klinicznie opracowanej żywności dla naszego mikrobiomu. Stosuj te drobiazgowo opracowane suplementy i przestrzegaj zasad właściwego odżywiania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

  • BIOME DT to innowacyjny suplement diety zawierający cynk, glutaminę, babkę płesznika, ekstrakty i proszki roślinne oraz nasiona.
  • BIOME SHAKE jest bogaty w białka roślinne, a także w kluczowe witaminy i minerały.
  • BIOME ACTIVES to innowacyjna receptura zawierająca inulinę oraz Bacillus coagulans, gatunek bakterii produkujących kwas mlekowy.
  • BODY PRIME zawiera wyjątkowe połączenie magnezu, pektyny jabłkowej oraz sproszkowanych śliwek.
  • PROARGI-9+ to chroniona patentem receptura zawierająca l-argininę, l-cytrulinę oraz pięć kluczowych witamin wspomagających ogólne funkcjonowanie organizmu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ilości przyjmowanych produktów, ich stosowania oraz wskazówek dietetycznych towarzyszących korzystaniu z Zestawu Purify zapoznaj się z przewodnikiem po Zestawie, który znajdziesz klikając poniższy link.


WAŻNE: Realizując program Purify stosuj się do zalecanych dawek produktów opisanych w przewodniku. Informacje zawarte na etykietach produktów dotyczą stosowania długoterminowego, a nie siedmiodniowego programu Purify. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Obsługą Klienta.

Ukończenie etapu Purify otwiera przed Tobą drzwi do kolejnych poziomów Elitarnego Zdrowia, podczas których będziesz wprowadzać znaczące i trwałe zmiany w swoim zdrowiu i życiu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us