Nowa Team Director: Kim Bradley


Zaledwie na kilka dni przed Szczytem 2016 Kim Bradley z Wielkiej Brytanii uzyskała tytuł Team Director, a cała firma Synergy z radością oklaskiwała ją na scenie. Oprócz wyrazów uznania z okazji osiągnięcia tej prestiżowej rangi, Kim otrzymała, ku własnemu zaskoczeniu, nagrodę Foundation of Excellence (Fundament Doskonałości) przyznaną za jej wybitne osiągnięcia jako liderki na rynku brytyjskim.

Zespół Kim zdawał sobie sprawę jak niewiele dzieli ją od poziomu Team Director, dlatego we wrześniu jego członkowie starali się ze wszystkich sił rozwijać swój biznes, aby pomóc jej przekroczyć próg kwalifikacji na nową rangę. Ta niezwykła chęć wsparcia Kim, jaką wykazał się jej zespół, stanowi dowód, że jest to grupa osób, które nie traktują się po prostu jak koledzy, ale jak przyjaciele, którzy potrafią się wzajemnie wspierać. Kim przyznała, że podjęty przez nich wysiłek przyjmuje z wielką pokorą i wdzięcznością.

Zanim jeszcze Kim odkryła Synergy pracowała w branży zdrowotnej jako masażystka tkanek głębokich oraz trenerka emocjonalnego wellness. Umiejętności, które nabyła w tej drugiej pracy płynnie przełożyły się na karierę w Synergy, gdzie wyszkoliła już dziesiątki odnoszących sukcesy budowniczych biznesu, a wielu ludziom pomogła odnaleźć zdrowszy tryb życia dzięki produktom Synergy.

Kim od lat pracuje nad budową zaangażowanego zespołu o wysokim poziomie umiejętności komunikacyjnych. Wypracowała ze swym zespołem nawyki komunikacyjne przy pomocy WhatsApp’a, Facebooka, telekonferencji zespołowych i wielu innych form, które gwarantują, że każdy jest dobrze poinformowany i odczuwa wsparcie grupy. Ta ciągła komunikacja buduje atmosferę rodziny i przynależności. Każda osoba należąca do zespołu, niezależnie od zajmowanej pozycji, otrzymuje taką samą uwagę i pomoc. Zespół Kim jest dobrze przeszkolony i skupiony na uzyskaniu w każdym miesiącu kwalifikacji Elite Honors. Obecnie jego członkowie testują nowy Zestaw Purify, dostępny jedynie w ramach krótkoterminowej oferty, aby tym lepiej przygotować się na spodziewane w przyszłości oficjalne wprowadzenie tego zestawu na rynek i dysponować już wówczas osobistym doświadczeniem z jego stosowania.  Pasja, z jaką zespół Kim podchodzi do Synergy, oraz jego optymizm wobec przyszłości w dużej mierze stanowią rezultat jej własnego entuzjazmu, zdolności organizacyjnych oraz wyjątkowego przywództwa.

„Krótko potem jak zaczęłam zajmować się Synergy, zdałam sobie sprawę, że do budowy dużego biznesu potrzebna jest osoba, która potrafi utrzymać solidną i pewną wizję sukcesu dla zespołu jako całości oraz indywidualnie dla każdego z jego członków,” mówi Kim. „Ludzie mogą być chwiejni i tracić pewność siebie, ale muszą wiedzieć, że stoją na jakimś solidnym fundamencie, który zawsze będzie dla nich oparciem, kogoś, kto zawsze wierzy w ich zdolność do odniesienia sukcesu. Na początku zdecydowałam, że to ja będę tą osobą. Teraz mam w zespole wielu innych, którzy również podzielają tę niezachwianą wizję.”

Jednej z najcenniejszych wskazówek, jakie Kim uzyskała kiedykolwiek w Synergy, udzielił jej Diamond Executive Bart Woodcook, który zachęcił ją do rozsiewania „pozytywnych plotek”. Choć plotkę uważa się zasadniczo za zjawisko niepożądane, Kim chętnie się nią posługuje, aby opowiadać o indywidualnych sukcesach swoich kolegów oraz wspólnym powodzeniu, jakim cieszą się jako zespół. Zawsze wyraża uznanie dla swojego zespołu i razem z nimi przeżywa radość, kiedy rozwijają się jako liderzy Synergy.

„Chodzi o to, aby być konsekwentnym,” uważa Kim. „Najpierw masz wrażenie, że to tylko Ty naprawdę harujesz, ale jeśli nie stracisz wiary, to z czasem na swej drodze odkryjesz w swoim zespole wspaniałe przywództwo, które pomoże Ci realizować zamierzone cele. Jednakże na początku to Ty musisz osobą, która w skupieniu dąży w wyznaczonym kierunku.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us