Nowy Team Director: Deniz Gungør

piątek, października 14, 2016


„Nie mogę powiedzieć, że od razu zainteresowała mnie branża marketing sieciowego,” przyznaje Deniz. „Dużo trafniejsze byłoby stwierdzenie, że to firma Synergy mnie zainteresowała.”

Deniz szybko zdał sobie sprawę z wartości, jaką produkty Synergy wnoszą w życie ludzi. To właśnie poprzez dzielenie się produktami rozumie dziś dlaczego marketing sieciowy mógł zmienić sposób, w jaki prowadzimy obecnie biznes i przynosi korzyści ludziom na całym świecie.

Popijając kawę ze swoim sponsorem, Glennem Skamsarem, Deniz dowiedział się wszystkiego o produktach Synergy i pojął jaką reprezentują one wartość. Choć prowadził wtedy swój biznes i był zajęty mnóstwem innych spraw, nie chciał przegapić okazji, aby zacząć dzielić się produktami Synergy.

Mając doświadczenie w dziedzinie ochrony, Deniz otworzył swą własną firmę w tej branży, ale zamknął ją, aby móc w pełni skupić się na współpracy z Synergy. Jego zdolność do innowacji w biznesie oraz rozwiązań dla klientów przełożyły się nie tylko na jego sukces w poprzedniej firmie, ale pomagają mu również teraz wykazać się osiągnięciami w Synergy.

„Postrzegam Synergy jako potężne narzędzie, które każdy może wykorzystać, aby wziąć udział we wprowadzaniu wielkich zmian na świecie,” uważa Deniz. „Pracując z Synergy jest się skazanym na pozytywne rezultaty.”

Deniz postrzega prowizje uzyskiwane w Synergy jako odzwierciedlenie ilości osób, którym pomógł. Kiedy jego dochody rosną, wie, że oznacza to pozytywne, przełomowe zmiany w życiu wielu ludzi, które dokonały się za jego przyczyną.

Oprócz uzyskania najnowszego w Norwegii tytułu Team Director, Deniz został niedawno, podczas wiedeńskiego szczytu, uhonorowany swą pierwszą w historii nagrodą Legacy – Nadzieja Synergy im. Willa Martina. Deniz z determinacją pracuje nad tym, aby świat odkrył Synergy WorldWide – firmę, która jego zdaniem ma potencjał, aby osiągnąć to, czego nie dokonała jeszcze żadna inna na świecie.

„Przy takiej kombinacji zalet firmy, jej produktów i zasad oraz rosnącej świadomości i troski o zdrowie, a także zrozumienia dla tego modelu biznesowego, ustanowimy nowe rekordy w tej branży, a ja będę mieć w tym swój udział,” zapowiada Deniz.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.