Nowy Team Director: Deniz Gungør


„Nie mogę powiedzieć, że od razu zainteresowała mnie branża marketing sieciowego,” przyznaje Deniz. „Dużo trafniejsze byłoby stwierdzenie, że to firma Synergy mnie zainteresowała.”

Deniz szybko zdał sobie sprawę z wartości, jaką produkty Synergy wnoszą w życie ludzi. To właśnie poprzez dzielenie się produktami rozumie dziś dlaczego marketing sieciowy mógł zmienić sposób, w jaki prowadzimy obecnie biznes i przynosi korzyści ludziom na całym świecie.

Popijając kawę ze swoim sponsorem, Glennem Skamsarem, Deniz dowiedział się wszystkiego o produktach Synergy i pojął jaką reprezentują one wartość. Choć prowadził wtedy swój biznes i był zajęty mnóstwem innych spraw, nie chciał przegapić okazji, aby zacząć dzielić się produktami Synergy.

Mając doświadczenie w dziedzinie ochrony, Deniz otworzył swą własną firmę w tej branży, ale zamknął ją, aby móc w pełni skupić się na współpracy z Synergy. Jego zdolność do innowacji w biznesie oraz rozwiązań dla klientów przełożyły się nie tylko na jego sukces w poprzedniej firmie, ale pomagają mu również teraz wykazać się osiągnięciami w Synergy.

„Postrzegam Synergy jako potężne narzędzie, które każdy może wykorzystać, aby wziąć udział we wprowadzaniu wielkich zmian na świecie,” uważa Deniz. „Pracując z Synergy jest się skazanym na pozytywne rezultaty.”

Deniz postrzega prowizje uzyskiwane w Synergy jako odzwierciedlenie ilości osób, którym pomógł. Kiedy jego dochody rosną, wie, że oznacza to pozytywne, przełomowe zmiany w życiu wielu ludzi, które dokonały się za jego przyczyną.

Oprócz uzyskania najnowszego w Norwegii tytułu Team Director, Deniz został niedawno, podczas wiedeńskiego szczytu, uhonorowany swą pierwszą w historii nagrodą Legacy – Nadzieja Synergy im. Willa Martina. Deniz z determinacją pracuje nad tym, aby świat odkrył Synergy WorldWide – firmę, która jego zdaniem ma potencjał, aby osiągnąć to, czego nie dokonała jeszcze żadna inna na świecie.

„Przy takiej kombinacji zalet firmy, jej produktów i zasad oraz rosnącej świadomości i troski o zdrowie, a także zrozumienia dla tego modelu biznesowego, ustanowimy nowe rekordy w tej branży, a ja będę mieć w tym swój udział,” zapowiada Deniz.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us