PRZYSZŁOŚĆ SYNERGY: ELITE HEALTH

W oczekiwaniu na globalną transformację Synergy WorldWide, nasz CEO, Greg Probert, wprowadził jednolitą strategię i przesłanie, które wskażą Synergy jasno wytyczoną drogę do pełnej sukcesów przyszłości. Strategia ta będzie realizowana na całym świecie, jednocząc wszystkich dystrybutorów w działaniu na rzecz tego samego celu – dzielenia się Elitarnym Zdrowiem.

Wprowadzenie koncepcji Elitarnego Zdrowia (Elite Health) podczas Szczytu 2016 sprawiło, że europejscy dystrybutorzy Synergy jako pierwsi dowiedzieli się na czym polega Elitarne Zdrowie, jakie odkrycia naukowe kryją się pod tym hasłem i wreszcie jakie innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Elitarne Zdrowie to cel możliwy do osiągnięcia. Niektóre z tych rozwiązań zostały udostępnione do nabycia podczas Szczytu w ramach limitowanej serii Zestawu Purify. Został on wyprzedany w ciągu niecałych trzech godzin. Synergy z optymizmem czeka na wprowadzenie oficjalnego Zestawu Purify w najbliższej przyszłości.

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ I OSIĄGNIJ ELITARNE ZDROWIE


Elitarne Zdrowie to szczyt dobrego samopoczucia, kiedy wiek nie określa granicy możliwości. Z perspektywy naukowej, Elitarne Zdrowie to optymalny sposób funkcjonowania metabolizmu, stan, w którym wszystkie elementy organizmu działają sprawnie dając Ci energię by więcej widzieć, więcej robić i być kimś więcej, niezależnie od etapu na jakim jesteś w życiu. Elitarne Zdrowie to wejście w każdą kolejną dekadę z nową ambicją. To wolność, aby żyć bez ograniczeń. Wolność ta realizuje się poprzez zdrowy umysł i ciało, a my wiemy jak Cię do niej doprowadzić.ZACZYNAJĄC OD SEDNA:


Przez dziesięciolecia suplementy diety pomagały ludziom usprawnić działanie poszczególnych układów ciała, jednakże produkty te nie stanowiły odpowiedniego rozwiązania z perspektywy tego, co dziś znamy jako centralny element naszego ogólnego stanu zdrowia.

Najnowsze odkrycia naukowe ukazały nam fascynujący ekosystem istniejący we wnętrzu każdego z nas, zwany mikrobiomem. Ta złożona społeczność bakterii, grzybów i mikroflory zamieszkuje przede wszystkim nasze jelita i wpływa na zdrowie praktycznie każdego elementu naszego organizmu. Mikrobiom to 90% komórek, które tworzą TWÓJ ORGANIZM. Komórki te mogą działać na Twoją korzyść - lub niekorzyść.

Elitarne Zdrowie jest możliwe, zaś zrównoważony i właściwie odżywiany mikrobiom stanowi klucz, aby je osiągnąć. Przejmij kontrolę nad swoim mikrobiomem, uwolnij swój potencjał i zacznij wyprawę po Elitarne Zdrowie.ROZWIĄZANIE PROPONOWANE PRZEZ SYNERGY – ELITARNE ZDROWIE


Współpracując z naukowcami, badaczami oraz doktorami medycyny z Centrum Badań i Innowacji Hughes, firma Synergy WorldWide opracowała precyzyjne rozwiązanie, które oczyszcza (Purify), wzmacnia (Fortify) i chroni (Protect) organizm – zaczynając od mikrobiomu.

PURIFY

Tygodniowy zestaw Purify od Synergy składa się z innowacyjnych, klinicznie przebadanych produktów, które regulują mikrobiom i wspomagają zdrowie. Stosuj produkty zgodnie z zaleceniami i przestrzegaj diety bogatej w składniki odżywcze, aby rozpocząć proces oczyszczania. W miarę jak zaczniesz ograniczać ilość toksycznych mikroorganizmów w swoim ciele oraz spożycie prostych węglowodanów i cukrów, mikrobiom zacznie stymulować Twój organizm do optymalnej pracy.

FORTIFY I PROTECT

Po zakończeniu etapu oczyszczania (Purify), Twój organizm będzie gotowy, aby skorzystać z pełnego asortymentu najwyższej jakości produktów Synergy. Są to rozwiązania, które już znasz: ProArgi-9+, Mistify, Phytolife, Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart, e9 oraz Body Prime. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów wspomagających kontrolę wagi, kondycję fizyczną lub zawierających podstawowe substancje odżywcze, są to produkty codziennego użytku, które pomogą Ci zrealizować Twój cel. W miarę pracy nad tym etapem programu, będziesz mógł osiągać swoje cele w zakresie zdrowia w oparciu o kompletne zestawy produktów. W fazie wzmacniania (Fortify) i ochrony (Protect) wypracujesz długoterminowe sposoby zachowania zdrowia, abyś mógł cieszyć się życiem pełnym energii.

Każdy z nas zaczyna swą wyprawę po Elitarne Zdrowie z innego miejsca, ale jedno jest pewne: rozwiązanie Synergy jakim jest Elitarne Zdrowie sprawia, że odkrycie najprawdziwszej wersji siebie staje się osiągalne.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us