Zapoznaj się z wersją beta NOWEJ strony Synergy!


Funkcjonalność, praktyczność w użytkowaniu oraz interaktywny charakter to zaledwie kilka spośród cech nowej firmowej strony internetowej Synergy, które obecnie udoskonalamy. Zanim strona ta zostanie oficjalnie uruchomiona, chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z jej nowym designem i klimatem, a także treścią (narazie jedynie w j.angielskim) oraz narzędziami zawartymi na różnych podstronach.

Już teraz możesz obejrzeć wersję beta nowej strony internetowej. Wersja ta będzie dostępna aż do uruchomienia oficjalnego portalu! Dowiedz się jak działa uproszczony proces rejestracji czy dokonywania zakupów, a zrozumiesz jak bardzo przełoży się to na Twoje pozytywne doświadczenia z pracą w Internecie – a także na doświadczenia i wrażenia Twoich przyszłych klientów i partnerów biznesowych.


Prosimy pamiętać, że strona beta została opracowana wyłącznie dla celów testowych. Strona ta pomoże nam uzyskać informacje zwrotne, aby w dalszym ciągu pracować nad udoskonalaniem systemu pod kątem użytkownika, aż do chwili oficjalnego uruchomienia strony. Żadne z  Twoich działań na stronie beta, w tym zamówienia i rejestracje, nie będą rejestrowane. Rzeczywiste rejestracje i zamówienia należy w dalszym ciągu wykonywać na stronie Synergyworldwide.com.

W przyszłości czekaj również na:
  1. NOWĄ stronę Pulse
  2. NOWE strony replikowane

Życzymy jak najlepszych wrażeń z surfowania po nowej, udoskonalonej stronie internetowej Synergy WorldWide!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us