Zapraszamy wszystkich na szkolenie Leadership Power!


Wszystkich dystrybutorów Synergy Europe zachęcamy do udziału w szkoleniu Leadership Power, które odbędzie się w dniach 2-4 grudnia w barcelońskim World Trade Center! Nie jest to wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla osób zakwalifikowanych, ale przeciwnie -  otwarte i bezpłatne dla wszystkich! Z radością oczekujemy tego pierwszego w historii oficjalnego wydarzenia, które odbędzie się w Siedzibie Głównej Synergy – z Twoim udziałem!

JUŻ TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKA możesz zakwalifikować się do uzyskania specjalnych przywilejów podczas tego wydarzenia, w tym bezpłatnego przelotu do kwoty €250, pokrycia kosztów zakwaterowania w hotelu oraz zaproszenia na specjalną kolację dla VIPów. Dystrybutorzy, którzy nie zdołają się zakwalifikować by uzyskać te dodatkowe korzyści sami odpowiadają za dotarcie na miejsce i ponoszą koszty noclegów. Rejestracja pozostanie otwarta do 1 grudnia włącznie!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Przyjedź, aby poznać tajniki nowego systemu duplikacji, który nada Twojemu biznesowi dokładnie taką strukturę, jakiej on potrzebuje. Ponadto, przeprowadzone zostaną także warsztaty w mniejszych grupach podzielonych według rangi, które pozwolą na indywidualne szkolenie Twoich umiejętności oraz nabranie doświadczenia w tej branży. Wszystkie nowości, które zostaną wprowadzone podczas Szczytu 2016 będą podsumowane również podczas tego spotkania – nie możesz go przegapić!

ZAKWALIFIKOWANI DYSTRYBUTORZY

Dystrybutorzy, którzy spełnią opisane poniżej wymagania kwalifikacyjne w okresie od 1 lipca do 31 października 2016 otrzymają specjalne zaproszenie na to wydarzenie i będą mogli, w zależności od swoich indywidualnych wysiłków, uzyskać bezpłatny bilet lotniczy, zakwaterowanie i inne korzyści. Link umożliwiający rejestrację na to wydarzenie zostanie załączony w zaproszeniu, które otrzymają zakwalifikowani dystrybutorzy.

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać pełne informacje na temat kwalifikacji na szkolenie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us