Witamy Adele Pastore, nową Dyrektor Generalną Włoch i Hiszpanii!


Synergy WorldWide z radością wita najnowszą osobę w zespole kierowniczym Synergy Europe, Adele Pastore. Adele nadzorować będzie rynek włoski i hiszpański. Jej przywództwo ma na celu uwolnić ogromny potencjał obu tych rynków. Adele pochodzi z Włoch, ma dwie córki i płynnie posługuje się językiem angielskim, włoskim i francuskim.

Adele pracuje w branży sprzedaży bezpośredniej od lat 70-tych, kiedy rozpoczęła swą karierę zawodową jako menadżer ds. sprzedaży w Avon. Oprócz pracy w tej firmie pełniła w swej karierze zawodowej funkcje kierownicze na szczeblu krajowym w takich firma jak Amway. Jest doskonałym trenerem, specjalizuje się w rozwijaniu zespołów prowadzących sprzedaż i marketing.

Adele z wielkim entuzjazmem rozpoczyna swą podróż z Synergy i ma ambicję sprawić, że Włochy i Hiszpania staną się czołowymi rynkami Synergy w Europie. Wierzy w Synergy, ponieważ jest to firma, która docenia, wspiera i szanuje swoich dystrybutorów i konsumentów. Adele stanowi kolejne niezwykle cenne wsparcie dla już dotychczas solidnego zespołu wspierającego Synergy Europe.

„Tym, co sprawia, że czuję w sobie taką pasję do tej branży, są wspaniałe relacje, jakie buduję z ludźmi z całego świata oraz możliwość wspierania ludzi w dążeniu do ich indywidualnych celów,” mówi Adele.

To zaszczyt, że osoba takiego kalibru jak Adele dołącza do zespołu Synergy WorldWide. Doświadczenie jakie zdobyła w branży na przestrzeni dziesiątek lat stanowi ogromny atut dla rynków Włoch i Hiszpanii w Synergy. Pod kierownictwem Adele czeka nas wspaniała przyszłość!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us