Historyczny Nowy Rok


W miarę, jak rok 2016 ma się coraz bardziej ku końcowi, osobiście jestem bardzo wdzięczny za tych wszystkich fantastycznych ludzi, z jakimi mogłem pracować na przestrzeni upływającego roku. Nasi dystrybutorzy w Polsce pokazali poprzez swoją determinację i ciężką pracę, że chcą Pozostawić po Sobie Ślad.  Z niecierpliwością oczekuję, aż ujrzę to, co przyniesie Wam 2017 rok.

Nadchodzący rok będzie przełomowym dla firmy Synergy Worldwide. Wprowadzimy wiele nowych, fantastycznych ulepszeń. Nowe żele Synergy są już dostępne w sprzedaży, w dodatku niedługo rozpoczniemy program Elite Health. W pierwszych miesiącach 2017 roku do sprzedaży trafią zestawy oczyszczające Purify, które mają na celu wspomóc zrewolucjonizować zdrowie, urodę, a także branżę sprzedaży bezpośredniej.

Na przestrzeni nadchodzącego roku będą się odbywały szkolenia i niesamowite wydarzenia, dzięki którym będziecie mogli być na bieżąco ze wszystkim, co stanie się w Synergy w Europie w 2017 roku. Nie zapomnijcie zawitać na nasz Kickoff w Warszawie w styczniu – jeśli jeszcze się nie zarejestrowaliście, to do końca roku macie szansę zakupić bilety po promocyjnej cenie 150 złotych za dwa dni wydarzenia. Rejestracja możliwa jest tutaj. Dodatkowo w maju odbędzie się nasz event rocznicowy, dlatego też wypatrujcie dat – nie chcecie tego przegapić!

Kolejnym ważnym wydarzeniem, które warto sobie zanotować, będzie Szczyt 2017 mający się odbyć we wrześniu w  Barcelonie. Będzie to miejsce spotkań dystrybutorów Synergy z całej Europy, którzy jako pierwsi dowiedzą się o nowych promocjach, a także zostaną odznaczeni za swoją ciężką pracę.

Mam nadzieję, że każdy z Was będzie w stanie spędzić wyjątkowy czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi, a także że Święta i Nowy Rok przyniosą Wam wiele radości.

Nie mogę się doczekać tego, aż spotkam się z Wami na nadchodzącym roku. Jeszcze raz dziękuję za to, co robicie i stanowicie część Synergy.  Wesołych Świąt.

Radosław Baszyński
Dyrektor Generalny na Polskę
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us