Nowe żele już dostępne


Ułatw sobie wyprawę po zdrowsza wersję siebie!

Niezależnie od tego czy gonią Cię terminy w pracy, czy też starasz się wcisnąć w swój wypełniony zajęciami plan dnia poranny zestaw ćwiczeń, nowe Żele Synergy dadzą Ci swobodę cieszenia się doskonałej jakości produktami w dowolnym miejscu i czasie – kiedy tylko ich potrzebujesz.

Produkty żelowe Synergy oferują takie same korzyści dla zdrowia jak te znajdujące się w sprzedaży dotychczas, ale eliminują wszelkie niejasności i komplikacje związane z porcjami podawania i przygotowaniem. Produkty te zostały opracowane w sposób ułatwiający Ci oszczędzanie czasu, abyś mógł wspomóc swój organizm składnikami odżywczymi, których potrzebuje i szybko wrócić do swoich zwykłych spraw.

Skorzystaj z tych trzech nowych produktów, aby wykorzystać moc  potężnych składników odżywczych jednocześnie oszczędzając czas.


ESSENTIAL GREENS


Żelowa mieszanka zielonych roślin

Synergy Essential Greens zawiera energetyzujące glony, warzywa i zioła, a także chroniony naszym własnym patentem zestaw fitoskładników w wyjątkowej formie podawania - matrycy żelowej. Wiemy, że spożywanie wielu porcji owoców i warzyw dziennie jest ważne dla zdrowia, ale znalezienie czasu potrzebnego na ich kupowanie, przygotowanie i spożywanie wcale nie jest takie proste. Synergy Essential Greens ułatwi Ci uzupełnianie niedoborów w Twojej diecie dzięki szerokiej gamie zielonych warzyw bogatych w składniki odżywcze i nasyconych orzeźwiającym, cytrynowomiętowym smakiem. Te niezwykle skuteczne związki roślinne dostarczają przeciwutleniaczy i fitoskładników w jednej, wygodnie opakowanej porcji żelu.

Wykorzystaj moc słońca z Essential Greens!

Essential Greens arkusz informacyjny


OMEGA-3

Żel zawierający niezbędne kwasy tłuszczowe


Synergy Omega-3 dostarcza 400 mg kwasów tłuszczowych, zarówno EPA, jak i DHA w wyjątkowej formie podawania - matrycy żelowej. Niezbędne kwasy tłuszczowe odpowiadają za właściwe działanie serca, ale nasz organizm może uzyskać je wyłącznie poprzez odżywianie. Jednym z najważniejszych naturalnie występujących źródeł kwasów tłuszczowych EPA i DHA są ryby żyjące w zimnych morzach. Dlatego właśnie olej rybny Synergy Omega-3 pochodzi z czystych wybrzeży Morza Beringa na Alasce i pozyskiwany jest w sposób przyjazny dla środowiska, co potwierdza certyfikat Marine Stewardship Council.

Dzięki przyjemnemu cytrynowemu smakowi, w którym ani trochę nie czuć ryby,  Synergy Omega-3 to szybki i łatwy sposób pozyskiwania tych kluczowych składników odżywczych.

Omega-3 arkusz informacyjny


MISTIFY

Dostępny w styczniu 2017

Żel superowocowo-witaminowy

Synergy Mistify łączy w sobie antyoksydacyjną moc 11 superowoców i witaminy B6 oraz chroniony naszym własnym patentem zestaw fitoskładników w wyjątkowej formie podawania - matrycy żelowej. Dzięki potędze działania jagody acai, czerwonych winogron, borówek oraz wielu innych owoców i ekstraktów z nasion, Mistify dostarcza nam ważnych aminokwasów i elementów energetyzujących. Wygodne opakowanie zawierające jedną porcję Mistify, o wyśmienitym smaku egzotycznych jagód to ładunek odporności, energii i wzmocnienie dla układu nerwowego, który świetnie współgra z naszym aktywnym trybem życia.

Mistify arkusz informacyjny

CONVERSATION

Instagram

Follow Us