Nowy Pearl Executive: Fernando Gatti


Fernando Gatti posiada wielkie marzenia związane z Synergy i własną organizacją. Jego celem jest sprawić, aby w ciągu czterech lat Synergy WorldWide stała się rozpoznawalną marką a on sam miał w swoim downline przynajmniej 100 Team Directors i 20 Pearl Executives. Jego plany, aby pomóc dziesiątkom osób osiągnąć awanse na wysokie rangi mają niewiele wspólnego z jego osobistym sukcesem, za to istotnie wiążą się ze wspieraniem rodzin na ich drodze do całkowitego komfortu życia we wszystkich jego aspektach.

Fernando urodził się we Włoszech, ale jego rodzina wyprowadziła się do Szwajcarii, kiedy był jeszcze młodym chłopakiem. Tam poszedł do szkoły z internatem i otrzymał dobre wykształcenie. W ciągu całego życia Fernando rozwinął w sobie zamiłowanie do golfa, kolarstwa i podróży. Jest także ceniony jako wspaniały mówca i trener.

Fernando jest byłym piłkarzem, właścicielem siłowni, a od 27 lat zajmuje się marketingiem sieciowym, który uważa za swoją idealną branżę. Ceni sobie fakt, że firmy prowadzące marketing sieciowy, aby odnieść sukces muszą pracować w oparciu o zasady takie jak szacunek, lojalność i uczciwość. Ponadto, branża ta tworzy przestrzeń, w której każda poszczególna osoba jest doceniana.

„Nie wystarczy mieć dobre produkty i interesujący plan kompensacyjny,” uważa Fernando. „Powodem, dla którego sukces staje się naprawdę możliwy, jest wspólnota priorytetów między firmą a dystrybutorami. Synergy może się pochwalić w tej kwestii długą historią.”

Choć plan kompensacyjny to nie wszystko, Fernando z entuzjazmem podchodzi do wyjątkowego planu Synergy. To ważne, że dystrybutorzy, którzy dopiero zaczynają prowadzić biznes, mogą dostrzec owoce swojej pracy. Pozwalając ludziom posiadającym wciąż niewielką organizację zarabiać prowizje, Synergy wskazuje im drogę do sukcesu i wprowadza element stabilności. Fernando podkreśla również znaczenie budowy solidnej bazy konsumenckiej – stanowiącej około 75% całej organizacji dystrybutora – z której pochodzą lojalni dystrybutorzy.

„Synergy posiada wszelkie cechy, jakie powinna mieć firma przyszłości,” twierdzi Fernando. „Zarząd dba o szczegóły, produkty są wspaniałe, firma angażuje się w badania i rozwój, a także wykazuje wielki szacunek dla osób zajmujących się sprzedażą.”

Ale dlaczego warto teraz dołączyć do Synergy? Fernando powiedział, że posiada długoterminową wizję, której realizacja jest dla niego możliwa właśnie poprzez Synergy WorldWide.

„W Synergy znalazłem środowisko, które jest proste i znajome,” mówi Fernando. „I mogę Was zapewnić, że zrobię wszystko co potrzebne, żeby Synergy stała się wielka.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us