Podsumowanie Szkolenia Leadership PowerNa początku tego miesiąca setki ambitnych dystrybutorów zebrały się, aby wziąć udział w ważnym szkoleniu, a jednocześnie przyjemnym weekendzie Synergy. Podczas tego wydarzenia, które odbyło się w barcelońskim Światowym Centrum Handlu, mieli oni okazję wysłuchać niezwykłych prezentacji na temat konsumentów, pewności siebie, potęgi duplikacji oraz skutecznego budowania biznesu. Dokonano premiery nowych produktów, wytłumaczono działanie skutecznych systemów, a utalentowani mówcy przedstawili wiele cennych informacji.

Oczywiście nie mogło chodzić tylko o biznes, bo dystrybutorzy Synergy umieją dobrze się bawić. Wielu zakwalifikowało się do udziału we wspaniałej kolacji dla VIPów na śródziemnomorskim molo. Inni, rozsiani po mieście, spotykali się z przyjaciółmi, świętowali sukcesy i podziwiali miasto.

Synergy pragnie przekazać najszczersze podziękowania wszystkim z Was, którzy prowadzili, uczestniczyli i brali udział w Szkoleniu Leadership Power. Oczekując na kolejne wydarzenia w Europie zapraszamy do zapoznania się z naszym Albumem Fotograficznym oraz Video prezentującym w skrócie te wspaniałe chwile i piękne wspomnienia z Barcelony.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us