EXPERIENCE SYNERGY 2017


W tym roku mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w kwalifikacji „Experience Synergy” (Doświadczenie Synergy)  jak jeszcze nigdy dotąd! Dołącz do nas w Salt Lake City, w Utah, aby z bliska poznać Synergy WorldWide i dowiedzieć się co sprawia, że nasza firma jest tak wyjątkowa. Odwiedź siedzibę główną firmy, dowiedz się jak prezentuje się Centrum Badań i Innowacji Hughes od wewnątrz i pospaceruj po zakładzie produkcyjnym Synergy. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane doświadczenie!

JAK MOGĘ SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ?


Trzymiesięczny okres kwalifikacyjny na rok 2017 zaczyna się już teraz! Od stycznia do marca spełń warunki przedstawione poniżej, aby sięgnąć po swoją nagrodę:

1. W każdym miesiącu uzyskaj minimum 600 CV obrotu w 1 Miejscu w Systemie (TC1)
2. W każdym miesiącu zarejestruj 1 lub 3 osoby osobę na łącznie 600 CV
3. W ciągu trzymiesięcznego okresu kwalifikacyjnego osiągnij sumę obrotu o wartości przynajmniej 3,000 CV na TC1
4. Zdobądź lub utrzymaj tytuł Silver

CO ZAWIERA SIĘ W EXPERIENCE SYNERGY 2017?


Wszyscy zakwalifikowani mogą liczyć na pokrycie wszystkich swoich kosztów od momentu przybycia do Salt Lake City w Utah. Składają się na to trzy noclegi w hotelu, posiłki, przejazd na lotnisko oraz transport lokalny podczas pobytu. Zakwalifikowani muszą sami opłacić tylko przelot.

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ EXPERIENCE SYNERGY 2017?


Doświadczenie Synergy odbędzie się w czerwcu 2017. Pełne szczegóły tego wydarzenia oraz dokładne daty zostaną ogłoszone już niedługo!

Jako firma już teraz nie możemy doczekać się Twoich odwiedzin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące opisanych wyżej warunków kwalifikacji lub szczegółów wydarzenia Experience Synergy, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub Dyrektorem Generalnym Twojego rynku.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us