Wszystkim dystrybutorom Synergy życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!


Z końcem roku 2016 chciałbym podziękować każdemu z Was za to, że dzięki Wam będziemy ten rok długo wspominać. Odnieśliśmy w nim wielkie sukcesy, ale nie byłoby to możliwe bez tej ogromnej miłości i determinacji z jaką traktujecie nasza firmę.

Wkraczając w rok 2017 z entuzjazmem czekam na to co dla Synergy WorldWide przyniesie nam przyszłość. Jak wszyscy wiecie, w najbliższych miesiącach zamierzamy wprowadzić mnóstwo niesamowitych produktów i promocji! Główną nowością jest Zestaw Elite Health Purify, który będzie dostępny na wszystkich rynkach europejskich.

Z nowym rokiem udoskonalamy nasze promocje Elite Honors i Go Elite. Nie mogę się doczekać chwili, kiedy Wy wszyscy będziecie odbierać wyrazy uznania dla Waszej wytrwałej pracy na rzecz Synergy i mam nadzieję, że w każdym miesiącu zrobicie wszystko, aby uzyskać kwalifikację Elite Honors, co pozwoli Wam cieszyć się wszystkimi korzyściami, które wynikają z tej kwalifikacji.

Ten nadchodzący rok przyniesie dla Synergy wspaniałą przyszłość. Jestem przekonany, że wspólnie sprawimy, że rok 2017 będzie dla nas niezwykle pomyślny i cieszę się, że razem ze mną bierzecie udział w tej podróży.


Carmelo D’Anzi
Wiceprezes ds. Europy
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us