WYDARZENIE BACK TO BASICS (POWRÓT DO PODSTAW) JUŻ W MAJU TEGO ROKU


Dołącz do Synergy WorldWide w dniach 5-7 maja tego roku podczas ekskluzywnego eventu szkoleniowego w pięknym włoskim mieście Jesolo! Ten nadmorski kurort, bliski sąsiad wspaniałej Wenecji, stanowić będzie idealną scenerię, w której spotkają się nasi dystrybutorzy, aby dowiedzieć się więcej o systemach, programach i produktach, które umożliwią im osiągnięcie sukcesu w Europie. Zarejestruj się dzisiaj, dopóki są jeszcze miejsca!

Wydarzenie Back to Basics to pogłębione szkolenia i prezentacje specjalne, podczas których liderzy Synergy podzielą się z Tobą swoimi receptami na sukces. Przyjedź, skorzystaj z tego wydarzenia i zastosuj ich skumulowane doświadczenie i wiedzę, aby przenieść swój biznes Synergy na kolejny poziom.


SZCZEGÓŁY:
Gdzie: Jesolo, Pala Arrex, via Aquileia 1, 30016 (Włochy, niedaleko Wenecji)
Kiedy: 5-7 maja, 2017
Cena: €79

PROGRAM:
5 maja – Kolacja dla VIPów, wyłącznie dla zaproszonych (warunki kwalifikacji poniżej)
6 maja – Sesja I i II: całodniowe szkolenie
7 maja – Sesja III: pół dnia szkoleń 8 rano - 1 po południu

KOLACJA DLA VIPÓW:

Podczas Kolacji dla VIPów na wydarzeniu Back to Basics, będziesz delektować się wspaniałym jedzeniem i jeszcze lepszym towarzystwem na koszt Synergy WorldWide. Okres kwalifikacyjny dla tej kolacji trwa od października 2016 do marca 2017.

Wymagania kwalifikacyjne:

1. Awansuj na rangę Team Manager, lub
2. Utrzymaj rangę Team Manager lub wyższą przez przynajmniej miesiąc w ciągu okresu kwalifikacyjnego.

Każdy dystrybutor, który zakwalifikuje się do udziału w Kolacji dla VIPów może wziąć ze sobą jednego gościa: współmałżonka, inną bliską osobę lub partnera biznesowego powiązanego z zakwalifikowanym kontem. Synergy udostępni bardziej szczegółowe informacje zarejestrowanym osobom spełniającym warunki kwalifikacji w miarę jak upływać będzie czas do wydarzenia Back to Basics. Na chwilę obecną wystarczy, jeśli zaznaczysz dzień 5 maja w swoim kalendarzu i sięgniesz po rangę Team Manager— chcemy, żebyś uczcił ten sukces razem z nami!

O MIEJSCU

Istnieje wiele powodów, dla  których Jesolo może wzbudzać entuzjazm jako miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie Synergy Back to Basics. Po pierwsze, Jesolo to skarb Adriatyku – plaże są nieskazitelnie czyste, pogoda w maju przyjemnie ciepła (średnio około 22°C), a energia kusi, żeby zostać tam dłużej. Przyjedź i sprawdź osobiście dlaczego Jesolo to tak popularne miejsce spędzenia wiosennych urlopów.

Oprócz tego Jesolo położone jest zaledwie o niecałą godzinę drogi od słynnych weneckich kanałów. Popływaj gondolą wśród historycznych budynków, pospaceruj po placu św. Marka, zwiedz słynną Basilica di San Marco i obejrzyj Pałac Dożów. Pobyt w Wenecji to jedno z najbardziej pożądanych doświadczeń we Włoszech. Nie zapomnij dołożyć do swego programu Synergy Back to Basics także jednodniowej wycieczki po tym mieście.

Z radością oczekujemy Twojego spotkania z nami w Jesolo już w maju! Zaznacz to wydarzenie w swoim kalendarzu i „Powróć do Podstaw”, aby zbudować bardziej dochodowy biznes!
CONVERSATION

Instagram

Follow Us