DODATKOWA INFORMACJA DOTYCZĄCA KWALIFIKACJI ELITE HONORS DLA POLSKI


Mając na uwadze powodzenie i sukcesy naszych dystrybutorów, po zapoznaniu się z pytaniami dotyczącymi kwalifkacji do klubu Elite Honors chcielibyśmy doprecyzować proces składania zamówień.

Aby móc uzyskać kwalifikację do Elite Honors (600 CV i więcej) w sposób szybki i prosty należy pamiętać o dwóch rzeczach dotyczących płatności:

- zamówienia opłacane kartą płatniczą można składać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. W przypadku odrzucenia płatności prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w najszybszym możliwym terminie (ale tylko od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca);

- zamówienia opłacane gotówką przy odbiorze można składać od pierwszego do dwudziestego dnia miesiąca (wliczając dwudziesty dzień). Prosimy pamiętać, iż proces rozliczania takiego zamówienia rozpoczyna się w momencie otrzymania zapłaty przez kuriera (nie złożenia zamówienia!) i trwa 5-7 dni roboczych.

Po dwudziestym dniu każdego miesiąca nie możemy zagwarantować, iż zamówienie zostanie rozliczone w terminie, a co za tym idzie, wzięte pod uwagę jako zamówienie kwalifikacyjne.

Pytania dotyczące składania i rozliczania zamówień prosimy kierować pod numer telefonu lub na adres e-mail naszego Biura Obsługi Klienta.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us