OGŁOSZENIE TERMINU EXPERIENCE SYNERGY 2017


W tym roku zapraszamy Cię do udziału w wydarzeniu "Experience Synergy" (Doświadcz Synergy) w dniach 11-15 czerwca. Wydarzenie dostępne jest wyłącznie dla osób zaproszonych (spełniających wymogi kwalifikacji).

Zakwalifikowani w dniu 11 czerwca przylecą do Salt Lake City w stanie Utah, gdzie rozpocznie się ich pełna emocji podróż po krainie Synergy. Podczas pobytu nasi wyjątkowi goście odwiedzą siedzibę główną Synergy, zapoznają się od środka z Centrum Badań i Innowacji Hughes, odbędą wyprawę do zakładu produkcyjnego Synergy, dodatkowo czekać na nich będzie wiele innych wrażeń. Obiecujemy niezapomniane doświadczenia!


JAK MOGĘ SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ?


Trzymiesięczny okres kwalifikacyjny na rok 2017 zaczyna się już teraz! Od stycznia do marca spełń warunki przedstawione poniżej, aby sięgnąć po swoją nagrodę:

1. W każdym miesiącu uzyskaj minimum 600 CV obrotu w 1 Miejscu w Systemie (TC1)
2. W każdym miesiącu zarejestruj 1 lub 3 osoby osobę na łącznie 600 CV
3. W ciągu trzymiesięcznego okresu kwalifikacyjnego osiągnij sumę obrotu o wartości przynajmniej 3,000 CV na TC1
4. Zdobądź lub utrzymaj tytuł Silver


CO ZAWIERA SIĘ W EXPERIENCE SYNERGY 2017?


Zakwalifikowani mogą liczyć na pokrycie wszystkich swoich kosztów od momentu przybycia do Salt Lake City w Utah. Składają się na to cztery noclegi w hotelu, posiłki, przejazd na lotnisko oraz transport lokalny podczas pobytu. Zakwalifikowani muszą sami opłacić tylko przelot.

Jako firma już teraz nie możemy doczekać się Twoich odwiedzin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące opisanych wyżej warunków kwalifikacji lub szczegółów wydarzenia Experience Synergy, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub Dyrektorem Generalnym Twojego rynku.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us