Podczas europejskich wydarzeń Kickoff rośnie entuzjazm wobec programu Elite Health

Wydarzenia Kickoff, które odbyły się w styczniu w całej Europie, zakończyły się sukcesem, budząc powszechny entuzjazm dzięki zestawowi Purify, promocjom oraz potencjałowi, aby w roku 2017 pobić kolejne rekordy!

Po ogłoszeniu programu Elite Health w październiku ubiegłego roku na Europejskim Szczycie w Wiedniu dystrybutorzy z całej Europy oczekiwali nowych informacji na temat przyszłości Synergy WorldWide. Europejskie wydarzenia Kickoff pokazały więc wszystkim członkom naszego zespołu czego mogą się spodziewać w nadchodzących miesiącach i dały im im wiele powodów do radości.

Wydarzenia Kickoff zgromadziły w sumie ponad 2000 uczestników goszcząc wielu mówców i prezenterów, w tym Carmelo D’Anziego, Wiceprezesa Synergy Europe oraz dr Matthew Trippa, Dyrektora ds. Naukowych, którzy wystąpili w kilku krajach, a także Dyrektorów Generalnych oraz czołowych liderów na każdym rynku.

Centralnym elementem tej serii wydarzeń był entuzjazm związany z Elite Health. Ten przełomowy program kryje w sobie przyszłość Synergy, ponieważ został opracowany, aby Oczyszczać, Wzmacniać i Chronić nasz organizm. Wielu mówców poświęciło swe wystąpienia na wyjaśnienie kwestii dlaczego zdrowie jelit odgrywa tak kluczową rolę dla naszego zdrowia i w jaki sposób nowy Zestaw Purify stanie się tak istotnym narzędziem, które pomoże nam skupić się na mikrobiomie i ukierunkować się na zdrowszy tryb życia.

Emocje związane z nowym Zestawem Purify były tak niesamowite, ponieważ już niedługo w tym roku produkt ten dostępny będzie na rynkach całej Europy. Cieszymy się, że będziemy mogli udostępnić te produkty każdemu, kto chce wykonać pierwszy krok na drodze do osiągnięcia Elitarnego Zdrowia.

„Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem energii bijącej od naszych dystrybutorów,” mówi D’Anzi. „Każde wydarzenie gościło wiele osób pełnych pasji i determinacji, aby zacząć rok 2017, który przyniesie im sukces. Ja również nie mogę się doczekać naszej dalszej pracy, aby pomóc im osiągnąć cele, które wyznaczyli sobie na ten rok.”

Poprzeczka została w tym roku postawiona naprawdę wysoko, z radością oczekujemy więc na dalszą drogę na szczyt, w miarę jak zestaw Purify stanie się dostępny w całej Europie a przyszłość Synergy zacznie nabierać wyraźniejszych kształtów!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us