Przedstawiamy nowego dyrektora generalnego na Polskę Nadera Poordeljoo


Mamy przyjemność ogłosić zmianę wśród dyrektorów  generalnych – od teraz za Polskę i Czechy odpowiedzialny będzie dyrektor rynku niemieckiego, austriackiego i holenderskiego Nader Poordeljoo!

Nader zapoznał się z marketingiem sieciowym 15 lat temu i od tamtej pory jest nieustannie związany z branżą.

Urodził się w Iranie, a do Holandii przeprowadził w wieku 13 lat. Po ukończeniu nauki w tym kraju przeniósł się w roku 2001 do Niemiec, gdzie mieszka obecnie. Posługuje się językiem perskim, holenderskim, niemieckim i angielskim.

Po przeprowadzce do Niemiec Nader podjął pracę dla ERGO Group, globalnej firmy ubezpieczeniowej, zaś krótko potem odkrył marketing sieciowy. Budował biznesy z kilkoma firmami w tej branży, m. in. ACN, dopóki nie osiągnął rekordowego poziomu. Jego kariera muzyczna nabrała rozpędu, a szereg jego piosenek trafił na szczyty list przebojów.

Po satysfakcjonującej przygodzie z branżą muzyczną, Nader wrócił do świata biznesu i został menedżerem ds. sprzedaży w firmie budowlanej, która powierzyła mu pieczę nad swoimi nowymi biznesami w Niemczech, Austrii i Holandii. Następnie został zatrudniony jako szef sprzedaży w niemieckiej firmie telekomunikacyjnej, a ostatnio trafił na podobne stanowisko w zarządzie korporacyjnym w marketingu sieciowym.

ViSalus zatrudnił Nadera w roku 2014 jako menadżera ds. sprzedaży, aby ułatwić sobie otwarcie rynku niemieckiego i austriackiego. To właśnie wtedy Nader spotkał Wiceprezesa ds. Rynku Europejskiego Carmelo d’Anziego i nawiązał z nim bliską współpracę. Nader odpowiadał tam za rozwój rynku, marketing i wsparcie sprzedaży oraz zarządzanie eventami.

Biorąc pod uwagę pełne sukcesów doświadczenia Nadera w terenie, w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią na poziomie korporacyjnym oraz pasję, z jaką podchodzi do kwestii przedsiębiorczości, jest on osobą doskonale dopasowaną do potrzeb tego stanowiska.

Nader bez trudności zaadaptował się w rodzinie Synergy i z optymizmem czekamy na rozwój Polski, Czech, Niemiec, Austrii i Holandii pod jego zarządem.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us