Warsztaty szkoleniowe Synergy WorldWide Polska


Po serii produktowych warsztatów jesiennych, które odbyły się w Tumidaju czas na nowe szkolenia.

Serdecznie zapraszamy dystrybutorów oraz ich gości na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniach 10-12 marca 2017 w hotelu Daglezja w Kórnikach koło Poznania.  Jeśli brakuje Ci zdrowia lub pieniędzy lub chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia zapraszamy na dwudniowy warsztat do Daglezji.

Gościem specjalnym naszego marcowego warsztatu będzie dr Jolanta Nalewaj-Nowak absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Zdrowia Publicznego - Zarządzania W Opiece Zdrowotnej oraz w Katedrze i Klinice Onkologii, z którego uzyskała tytuł doktora w zakresie biologii medycznej w roku 2006. Ukończyła także Studia Podyplomowe Specjalności Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dr Jolanta Nalewaj jest dietetykiem od 2006 roku. Promuje zdrowy styl życia i pomogła już wielu osobom w walce z otyłością, niedowagą, zaburzeniami jedzenia oraz ludziom borykającym się w walce z najróżniejszymi chorobami, do przezwyciężenia których niezbędny jest odpowiedni jadłospis żywieniowy. W 2014 roku otrzymała tytuł dyplomowanego Psychoonkologa.  Dr Jolanta Nalewaj-Nowak jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz uczestniczką zagranicznych staży. Od ponad 4 lat jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia do Walki z Chorobą Nowotworową. Praktyki i staże odbyła w zagranicznych szpitalach HOPE Exchange w Szwecji i w szpitalu Lahn-Dill-Kliniken GMbH in Wetzlar w Niemczech.

Dr Jolanta poprowadzi dla Państwa w sobotę rano 11 marca dwugodzinny wykład, którego celem będzie zaprezentowanie od strony praktycznej, najnowszej linii produktowej firmy – zestaw oczyszczający PURIFY.  Podczas całego weekendu czekać was będą wykłady produktowe oraz biznesowe.  Nasi Polscy liderzy poprowadzą dla was warsztaty, które odbywać się będą w grupach i których celem będzie praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy i wykorzystanie jej w codziennej pracy z klientem.  Nie zabraknie historii produktowych, które usłyszycie od uczestników, a dyrektor generalny Synergy WorldWide Polska Nader Poordeljoo przekaże wam nowości i aktualne plany na 2017 rok.


Miejsce:  Hotel Daglezja, ul. Stanisława Woźniaka 7, 62-035 Kórnik, http://hoteldaglezja.pl
Program warsztatu:
Piątek – 10 marca 2017
Przyjazdy i nocleg – integracja wieczorna

Sobota – 11 marca 2017
10:00 – wykłady – dr Jolanta Nalewaj-Nowak, Teresa Karczmarczyk
14:00 – obiad
15:00 – warsztaty – liderzy Synergy
19:00 – zakończenie szkolenia
20:00 – kolacja – integracja

Niedziela – 12 marca 2017
9:00 – warsztaty, historie, aktualności
13:00 – obiad SLM smart, wyjazdy


Rejestarcja i opłaty:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w nadchodzącym warsztacie prosimy o dokonanie pełnej wpłaty do końca lutego, tj. do 28.02.2017. Decydować będzie kolejność wpłat na konto organizatora podane niżej.  Z uwagi na różne odległości uczestników szkolenia przygotowaliśmy jak zawsze 3 opcje rejestracji, w tym wysokości opłat:

Opcja 1:
200 zł (2 noclegi) –  2-dniowe szkolenie, 2 noclegi, 2 śniadania, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (kiełbaski z grilla i piwo) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 2:
130 zł (1 nocleg) –  2-dniowe szkolenie, 1 nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie w niedzielę, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (kiełbaski z grilla i piwo) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 3:
65 zł (bez noclegu) –  2-dniowe szkolenie, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (ognisko z kiełbaskami i piwem) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto organizatora spotkania w tytule z podaniem wybranej opcji oraz nazwisk osób, za które dokonywana jest wpłata, np.  2x Opcja 1, Kowalski Tomasz, Nowak Jan

Dane do przelewu:
Halina Wysocka
NR KONTA: 63109024150000000112594024

Po dokonaniu opłaty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy i podanie danych osób, które wspólnie dzielić będą pokoje.  Zakwaterowanie tylko w pokojach 2 lub 3 osobowych.  Osoby, które nie przekażą tej informacji do BOK w terminie do końca lutego, dobrane będą w pary losowo.

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy, bo Wiedza to najlepsze lekarstwo.  Zabierzcie ze sobą shakery na niedzielnego Slima.  Do zobaczenia na warsztacie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us