Warsztaty szkoleniowe Synergy WorldWide Polska

środa, lutego 08, 2017


Po serii produktowych warsztatów jesiennych, które odbyły się w Tumidaju czas na nowe szkolenia.

Serdecznie zapraszamy dystrybutorów oraz ich gości na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniach 10-12 marca 2017 w hotelu Daglezja w Kórnikach koło Poznania.  Jeśli brakuje Ci zdrowia lub pieniędzy lub chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia zapraszamy na dwudniowy warsztat do Daglezji.

Gościem specjalnym naszego marcowego warsztatu będzie dr Jolanta Nalewaj-Nowak absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Zdrowia Publicznego - Zarządzania W Opiece Zdrowotnej oraz w Katedrze i Klinice Onkologii, z którego uzyskała tytuł doktora w zakresie biologii medycznej w roku 2006. Ukończyła także Studia Podyplomowe Specjalności Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dr Jolanta Nalewaj jest dietetykiem od 2006 roku. Promuje zdrowy styl życia i pomogła już wielu osobom w walce z otyłością, niedowagą, zaburzeniami jedzenia oraz ludziom borykającym się w walce z najróżniejszymi chorobami, do przezwyciężenia których niezbędny jest odpowiedni jadłospis żywieniowy. W 2014 roku otrzymała tytuł dyplomowanego Psychoonkologa.  Dr Jolanta Nalewaj-Nowak jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz uczestniczką zagranicznych staży. Od ponad 4 lat jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia do Walki z Chorobą Nowotworową. Praktyki i staże odbyła w zagranicznych szpitalach HOPE Exchange w Szwecji i w szpitalu Lahn-Dill-Kliniken GMbH in Wetzlar w Niemczech.

Dr Jolanta poprowadzi dla Państwa w sobotę rano 11 marca dwugodzinny wykład, którego celem będzie zaprezentowanie od strony praktycznej, najnowszej linii produktowej firmy – zestaw oczyszczający PURIFY.  Podczas całego weekendu czekać was będą wykłady produktowe oraz biznesowe.  Nasi Polscy liderzy poprowadzą dla was warsztaty, które odbywać się będą w grupach i których celem będzie praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy i wykorzystanie jej w codziennej pracy z klientem.  Nie zabraknie historii produktowych, które usłyszycie od uczestników, a dyrektor generalny Synergy WorldWide Polska Nader Poordeljoo przekaże wam nowości i aktualne plany na 2017 rok.


Miejsce:  Hotel Daglezja, ul. Stanisława Woźniaka 7, 62-035 Kórnik, http://hoteldaglezja.pl
Program warsztatu:
Piątek – 10 marca 2017
Przyjazdy i nocleg – integracja wieczorna

Sobota – 11 marca 2017
10:00 – wykłady – dr Jolanta Nalewaj-Nowak, Teresa Karczmarczyk
14:00 – obiad
15:00 – warsztaty – liderzy Synergy
19:00 – zakończenie szkolenia
20:00 – kolacja – integracja

Niedziela – 12 marca 2017
9:00 – warsztaty, historie, aktualności
13:00 – obiad SLM smart, wyjazdy


Rejestarcja i opłaty:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w nadchodzącym warsztacie prosimy o dokonanie pełnej wpłaty do końca lutego, tj. do 28.02.2017. Decydować będzie kolejność wpłat na konto organizatora podane niżej.  Z uwagi na różne odległości uczestników szkolenia przygotowaliśmy jak zawsze 3 opcje rejestracji, w tym wysokości opłat:

Opcja 1:
200 zł (2 noclegi) –  2-dniowe szkolenie, 2 noclegi, 2 śniadania, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (kiełbaski z grilla i piwo) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 2:
130 zł (1 nocleg) –  2-dniowe szkolenie, 1 nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie w niedzielę, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (kiełbaski z grilla i piwo) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Opcja 3:
65 zł (bez noclegu) –  2-dniowe szkolenie, obiad (2-daniowy) oraz kolacja (ognisko z kiełbaskami i piwem) w sobotę, koktal zastępujący posiłek SLMsmart w niedzielę

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto organizatora spotkania w tytule z podaniem wybranej opcji oraz nazwisk osób, za które dokonywana jest wpłata, np.  2x Opcja 1, Kowalski Tomasz, Nowak Jan

Dane do przelewu:
Halina Wysocka
NR KONTA: 63109024150000000112594024

Po dokonaniu opłaty prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy i podanie danych osób, które wspólnie dzielić będą pokoje.  Zakwaterowanie tylko w pokojach 2 lub 3 osobowych.  Osoby, które nie przekażą tej informacji do BOK w terminie do końca lutego, dobrane będą w pary losowo.

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy, bo Wiedza to najlepsze lekarstwo.  Zabierzcie ze sobą shakery na niedzielnego Slima.  Do zobaczenia na warsztacie!

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.