PROARGI-9+ OPISANE W PHYSICIANS’ DESK REFERENCE NA ROK 2017
Nowe wydanie Physicians’ Desk Reference (PDR) na rok 2017 właśnie się ukazało! To już czwarte z kolei wydanie, które opisuje m.in. szeroko ceniony produkt Synergy ProArgi-9+!

Siedemdziesiąte pierwsze wydanie PDR zawiera wykaz informacji zawartych na etykietach leków i suplementów dopuszczonych do obrotu, a także setki ich kolorowych zdjęć – m.in. zdjęcie Pro-Argi-9+. Opis każdego produktu obejmuje dawkowanie, efekty uboczne i inne dane.

PDR zawiera twierdzenie, że „ProArgi-9+ jest najwyższej jakości suplementem l-argininowym na świecie,” a także, że „receptura ProArgi-9+ została opracowana we współpracy z wiodącymi naukowcami i specjalistami zajmującymi się układem krążenia, którzy przeprowadzili obszerne badania dotyczące odpowiedniej aplikacji l-argininy, aby pomagała ona zachować zdrowe serce.”

Biorąc pod uwagę fakt, że PDR jest pozycją dostępną powszechnie w bibliotekach, księgarniach, aptekach i klinikach oraz stanowi zasób wiedzy dla lekarzy, osób świadczących wszelkie usługi medyczne itd., umieszczenie w niej ProArgi-9+ istotnie zwiększa wiarygodność i rozpoznawalność firmy Synergy WorldWide na rynku. Zachęcamy naszych dystrybutorów, aby korzystali z tej wiedzy jako cennego argumentu, kiedy będą zapraszać nowe osoby do odkrycia ProArgi-9+ i skorzystania z niezwykłych składników tego produktu, aby cieszyć się zdrowszym życiem.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us