Zestawy Purify już dostępne!


Zestaw Purify od Synergy jest już oficjalnie dostępny w sprzedaży. Już dziś rozpocznij wyprawę po Elitarne Zdrowie!Dlaczego Purify?


Elitarne Zdrowie to cel całkowicie możliwy do osiągnięcia, a kluczem do tego jest zrównoważony i odpowiednio odżywiany mikrobiom. Współpracując z naukowcami, badaczami i lekarzami w Centrum Badań i Innowacji Hughes, pieczołowicie dopracowaliśmy w Synergy  opatentowane rozwiązania, które optymalizują równowagę mikrobiomu.Zestaw Purify od Synergy składa się z opatentowanych, klinicznie opracowanych produktów, które dokonają niezbędnej odnowy Twojego mikrobiomu, aby mógł zacząć działać czysto i stanowić napę dla dobrego zdrowia.

Dowiesz się więcej o każdym z produktów wchodzących w skład Zestawu Purify zapoznając się z poniższymi arkuszami informacyjnymi:


  1. Biome DT
  2. Biome Shake
  3. Biome Actives
  4. Body Prime
  5. ProArgi-9+


Skoro przygotowujesz się, aby jak najlepiej przeżyć swoje doświadczenie z Zestawem Purify, zachęcamy Cię do zapoznania się z listą Najczęściej Zadawanych Pytań oraz ściągnięcia dla siebie własnej kopii oficjalnego Przewodnika po Zestawie Purify. Zawiera on wytyczne dotyczące odżywiania, przykładowe plany posiłków oraz wiele innych informacji, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać pracę z Zestawem Purify.

Elite Health (Elitarne Zdrowie) to szczyt dobrego samopoczucia, kiedy wiek nie określa granicy możliwości. Z perspektywy naukowej, Elitarne Zdrowie to optymalny sposób funkcjonowania metabolizmu, stan, w którym wszystkie elementy organizmu działają sprawnie dając Ci energię by więcej widzieć, więcej robić i być kimś więcej, niezależnie od etapu na jakim jesteś w życiu. Elitarne Zdrowie to wejście w każdą kolejną dekadę z nową ambicją. To wolność, aby żyć bez ograniczeń. Wolność ta realizuje się poprzez zdrowy umysł i ciało, a my wiemy jak Cię do niej doprowadzić.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us